Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında avret görmek

Kahve falında avret görmek eğlenceli ortamlara gireceğine, dara düşeceğine ve keder sahibi olacağına, işlerin yoluna girip çok büyük miktarlarda para kazandırmaya başlayacağına, yaşanan sıkıntıların ortadan kalkacağına, mutlu ilişkiler kuracağına, kendisine şifa olacağına, başka kişilere kötülük yapmasın diye önüne geçeceğine, işinde başarılı olmak için kılı kırk yaracak şekilde hareket edeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında avret gördüyseniz:

  • Konuları araştırmanızda fayda var.

Kahve falında bayanın avret yerini görmek çevresindeki kişileri ve onlarla olan ilişkileri gözden geçirerek yeni kararlar alacağına, çok başarılı olacağına, işlerinin hızlı bir şekilde düzeleceğine rivayet eder.

Kahve falında ölü birinin avret yerini görmek sorumluluklarından da asla kaçmayacağına, yanlış yatırımlar yapılacağına inanılır.

Kahve falında kadının avretini görmek iyi hissedeceğine, kişinin yabancılarla büyük ve önemli işler yaparak hem zengin olacağına rivayet eder.

Kahve falında kadın avret yerini kıllı görmek parasal olarak iyi bir noktaya geleceğine, iyi geçiminin de bozulacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında annesinin avret yerini görmek aile hayatında eşler arasında yaşanacak bir tartışmanın ardından ayrılık kararı verileceğine, iyi konumlara geleceğine işaret eder.

Kahve falında birinin avretini görmek kapanan kapıların açılacağına, daha pozitif biri olacağına alamet etmektedir.

Kahve falında avret yeri görmek kazanacağı başarılar sayesinde yüzünün güleceğine, yaşanan güzel olayların kısa sürede kötüye döneceğine inanılır.

Kahve falında kadının avret yerini yalamak elini eteğini her şeyden çekeceğine, hayattan ümidini keseceği ve hayata küseceği olaylar yaşayacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kısa süre içinde kurtulacağına rivayet eder.