Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında mor taş görmek

Kahve falında mor taş görmek yaşadığı üzüntülü ve sıkıntılı dönemin biteceğine ve daha sonra çok güzel ve kazançlı günlerin başlayacağına, gerek işle ilgili gerek sosyal hayatla ilgili olarak bir sorun yaşanacağına,  maddi olarak büyük bir kayıp verileceğine, büyük sabır göstererek ve çok emek vererek işlerini yoluna sokacağına, gelecek günlerde yeni gelir kapılarınızın açılacağına, sevdiği ve değer verdiği kişilerin vereceği destek ve edecekleri yardım sayesinde işlerini çok daha büyüteceğine, eski bir hastalığın nüksedeceğine, kurulmuş olan bir ortaklığın bozulacağına, eğer bekarsa, hayırlı bir erkek ile evleneceğine, hayırlı biri ile mutlu bir evlilik yapacağına yorulmaktadır.

Kahve falında mor taş gördüyseniz:

  • Aileniz sık sık onları ihmal ettiğinizden yakınıyor.

Kahve falında mor taşlı yüzük görmek en son model, en gösterişli arabalara bineceğine, çok büyük bir özgüven sahibi olacağına tabir olunur.

Kahve falında değerli mor taş görmek kendisini mutsuz edeceğine, iş hayatı içinde çok rahat bir nefes alacağına, sorunlarını çözeceğine delalettir.

Kahve falında mor taşlı kolye görmek özel, seçkin ve ayrıcalıklı bir yaşam süreceğine, saygın bir hayat yaşayacağına işaret etmektedir.

Kahve falında mor taş görmek başka işlere girme konusunda cesaret vereceğine, iyi bir kariyerin kapısını sonuna kadar açacağına, evinde hiçbir zaman kıtlık yaşanmayacağına rivayet eder.

Kahve falında mor taşlı yüzük takmak elini attığı ve niyet ettiği her işi de başarıyla tamamlayacağına, iyi bir zanaatkar olunacağına delalet etmektedir.

Kahve falında mor renkli taş görmek maddi açıdan güçsüz bir döneme girileceğine, borçlarının artacağına, yaşamındaki herşeyin tersi şekilde ilerleyeceğine işaret eder.

Kahve falında mor taşlı yüzük taktığını görmek iş hayatı ile ilgili olarak kurulan bir ortaklıktan ötürü zarara uğranacağına, büyük maddi kazanç elde edileceğine işaret etmektedir.

Kahve falında mor taşlı küpe görmek hayallerine en kısa süre içerisinde kavuşacağına, daha iyi bir yaşama sahip olma hakkı varken adım atamamak ve gereken cesareti gösterememesi yüzünden olduğu yerde sayacağına delalet etmektedir.