Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında dudak görmek

Kahve falında dudak görmek deyim yerindeyse insanların nutkunun tutulmasına sebep olacak bir işe imza atılacağına, maddi olarak sorun yaşayan kişilere iş vereceğine, nezaket sahibi bir kişi olunması sayesinde büyüklerden ve akranlardan saygı görüleceğine, uzun zamandan beri yaşanan iş stresinin bu sayede atılacağına, istediği ve arzuladığı mutluluğa kavuşacağına, temize çıkacağına, işlerinin gün geçtikçe daha iyi bir hal alacağına, başarıya ulaşacağına işaret etmektedir.

Kahve falında dudak gördüyseniz:

  • Karşılaşabileceğiniz rekabet ortamları veya mücadele gerektiren durumlar neler yapabileceğinizin ortaya çıkmasına zemin hazırlayabilir.

Kahve falında bir erkek tarafından dudaktan öpülmek hayal ettiği şeylere kısa bir zaman içinde zorluk çekmeden kavuşacağına, uzun zamandan beri yapmak istediği şeyleri yapacağına, hayal ettiği şeyleri kısa bir zaman içinde gerçekleştireceğine yorulur.

Kahve falında dudakların yara olduğunu görmek yapılan iyiliklerin karşılığı olarak ihanet görüşeceğine, mesleğindeki verimliliğinin artacağına işaret eder.

Kahve falında dudakta sivilce görmek büyük ve zor çalışmaları daha kolay bir şekilde bitireceğine, büyük bir istek ve sevinçle girdiği işten büyük bir zarara uğrayarak çıkacağına ve iş ile ilgili olarak hayal ettiği herşeyin suya düşeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında birinin dudaktan öptüğünü görmek işlerinde başarı elde edeceğine ve Allah tarafından kendisine nasip edilen hayattan razı gelip, her gün şükrü eda ederek yaşayacağına, küskün kişilerin arkadaşları aracılığı ile barıştırılacağına inanılır.

Kahve falında alt dudağının şiştiğini görmek yeni bir hayata merhaba denileceğine ve kısa sürede çok mutlu olunacağına, yarı yolda kalmaktan korkulan bir işle muhatap olunacağına ve zararlı bir alışkanlıkla ilgili olarak verilecek tedavi kararından dönüleceğine işaret eder.

Kahve falında dudak çatlaması görmek geçim derdinin sona ereceğine, karşısına hayırlı bir kişinin çıkacağına, işlerinin iyi yönde ilerleme göstereceğine alamet etmektedir.

Kahve falında erkekle dudaktan öpüştüğünü görmek anne baba kavgası ile uğraşılacağına, eşle üzerinde uzun uzun konuşulan bir konudan ötürü ters düşüleceğine, yeni işler yapılacağına yorulur.

Kahve falında bir kadının dudağından öpmek rakiplerini ve düşmanlarını geride bırakacağına, yatırımlarından ve yeni girişimlerinden hayır ve yüz güldürecek gelişmeler elde edeceğine, fal sahibinin uyarı alabileceğine rivayet etmektedir.