Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında dosya görmek

Kahve falında dosya görmek en kötü zamanında bu kişi tarafından düzeltileceğine, maddi desteğinin yanı sıra manevi anlamda da bu kimselere elini uzatacağına, çalışmaları ile takdir toplayacağına, alkış alacağına ve itibar göreceğine, en büyük hayalinin gerçekleşeceğine, istediği gibi yaşayacağına, insanlar ile arasındaki sorunları bitireceğine, ailesine karşı kötü davranışlarda bulunan bir akrabanın kulağının çekileceğine, bu sayede ailesi ile arasının düzeltileceğine ve yakın bir zaman içinde hayalleri süsleyen bir eve sahip olunacağına, yaşanan kötü durumların düzeleceğine, büyük kazanç getirecek işlere girileceğine, daha fazla rızık elde edileceğine, geçimin daha kolay hale geleceğine, çekilen sıkıntıların son bulacağına alamet etmektedir.

Kahve falında dosya gördüyseniz:

  • Kontrolü veya liderliği ele almanız durumunda yapılacak çok şey olabilir.

Kahve falında beyaz dosya görmek şöhret ve itibar kazanacağına, keyfini, neşesini, yaşama isteğini ve tüm huzurunu kaybedeceğine, can derdine düşeceğine ve bu nedenle de çok mutsuz olacağına alamet eder.

Kahve falında dosya almak kendisine uygun bazı çalışmaların peşinden gideceğine, çok büyük işlere girişip hepsinden alnının akı ile çıkacağına delalet etmektedir.

Kahve falında dosya vermek kazançlı işlere girileceğine, güzel haberler alacağına alamet eder.

Kahve falında yeşil dosya görmek dertlerin biteceğine ve sevinçli ve güzel bir haber alınacağına, büyük bir ortaklık yapılacağına yorulmaktadır.

Kahve falında pembe dosya görmek ters giden olayların düzeleceğine, üzüntülerin son bulacağına, ticaret ehli kimse olacağına delalettir.

Kahve falında boş dosya görmek çare aramasına rağmen bir türlü çare bulamayacağına ve üzüntüden ötürü daha da kötü duruma düşeceğine, kişinin de hiç olmadığı kadar bahtiyar olacağına yorulmaktadır.

Kahve falında siyah dosya görmek masallara konu olacak rahatlıkta ve konforda bir yaşam süreceğine, girdiği işlerde zarara uğrayacağına tabir olunur.

Kahve falında beyaz dosya kağıdı görmek bebek sahibi olunacağına, solmuş olan yüzünün de sonunda güleceğine yorulur.