Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında alanya görmek

Kahve falında alanya görmek işlerden hayır gelmeyeceğine, gerçeklikten uzaklaşacağına, hayallere kendini çok fazla kaptıracağına ve bu nedenle de çok üzüleceğine, ailesi içinde yaşanan tartışmaların ve kavgaların sona ereceğine ve geç de olsa çok huzurlu ve rahat bir hayata geçiş yapılacağına, aile hayatı içinde ortaya çıkan dertlerin kısa zaman içinde biteceğine, çeşitli nedenlerden ötürü ayrılık yaşayanların kavuşacağına, eğer iş ile ilgili olarak atılan adımlar doğru bir şekilde atılmaz ve iyi düşünülmezse özgürlüğün kaybedileceğine ve üzüntü duyulacağına, haksızlığa ve iftiraya uğrayacağına, çok hayırlı gelişmeler ile karşılaşılacağına, isteklerinin, arzularının, hayallerinin ve dileklerinin de gerçekleşeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında alanya gördüyseniz:

  • Yeni kişilerle tanışmanıza olanak sağlayabilecek gruplara dahil olabilir, ev ahalisiyle veya iki kişilik romantik planlar yapabilirsiniz.

Kahve falında yeşillik alanda yürümek yaşanan sıkıntıların verilecek olan büyük bir mücadele sonucu ortadan kalkacağına, atılan adımlar sayesinde çok daha iyi bir duruma geçileceğine, uzun uğraşlar sonucu kurulan işte çok iyi hamleler yapılması sayesinde yüklü miktarda kazanç elde edileceğine yorulmaktadır.

Kahve falında açık alanda büyük abdest yapmak sıkıntılı ve yorucu bir döneme gireceğine, tüm bu zorluklarla birlikte bir de çevresindekilerden destek görmeyeceğine, ancak daha sonra bu sorunlardan kolayca kurtulacağına, iş hayatında türlü sıkıntılara düşüleceğine delalet etmektedir.

Kahve falında dar alan görmek para ve makam sahibi olacağına, büyük bir ortaklık yapılacağına alamet eder.

Kahve falında alan görmek yeni iş ilişkileri kurulmasını sağlayacağına, anne veya babadan gelen bir parayla kendi işini kurarak yepyeni bir alanda çalışmaya başlanacağına işaret eder.

Kahve falında geniş alan görmek kendisine kötülük yapan kişiyi daha dikkatli davranarak yenilgiye uğratacağına, kazanılan ama henüz ele geçmeyen paraya delalet etmektedir.

Kahve falında yeşil alan görmek çok iyi işler gerçekleştireceğine, el attığı bütün işlerde büyük başarılar kazanacağına, üzüldüğü konuların yakın bir zamanda düzeleceğine işaret etmektedir.

Kahve falında kilo alan birini görmek yaşamında aksilikler yaşanmayacağına, kötü kişilerin kendisinden uzak duracağına ve kafasının rahat edeceği şekilde bir hayat süreceğine, yaşamının çalkantı, gürültü patırtı ve huzursuzluk içinde geçeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında toprak alan görmek makamından olacağına, özellikle küçük iş yerleri açma düşüncesinde olanlar için işlerin kısa sürede büyüme göstereceğine ve maddi beklentilerin fazlasıyla karşılanacağına alamet etmektedir.