Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında larva görmek

Kahve falında larva görmek kolaylıklarla ve ayrıcalıklarla sürüp gideceğine, hayırlı bir kısmetle dünyaevine girileceğine, evlat sahibi olunacağına, konforunun ve keyfinin yerinde olacağına ve hayatının mutluluk içinde geçeceğine, ticaret adamı (kadını) olacağına, kazançlı bir adım atılacağına, yapılan hataların kısa bir zaman içinde telafi edileceğine, toplumda önde gelen sayılı insanlardan olacağına, saygınlığının artacağına ve aldığı zaferlerle dikkat çekeceğine, böyle işlere kalkışacağına, söz dinlemeyen, burnunun dikine giden çocuklara ve fal sahibinin emeklerinin boşa gideceğine delalet eder.

Kahve falında larva gördüyseniz:

  • Uzlaşmacı olmalı, tartışmalardan kaçınmalısınız.

Kahve falında sinek larvası görmek küslük söz konusu ise en kısa zamanda barışılacağına, kalp kırıklığı ve hayalkırıklığı yaşanacağına işaret eder.

Kahve falında kelebek larvası görmek bazı kaynakların tükeneceğine, kendisine bir çiftlik evi alacağına, hayatını stresten uzakta geçireceğine delalet etmektedir.

Kahve falında balık larvası görmek kişinin de ailesini geçindirmek için zorluk çekmeyeceğine ve onların ihtiyaçlarını kolaylıkla karşılayabileceği oranda geliri olacağına, sürekli olarak emirler veren fal sahibinin pek çok kişiyle arasının açılacağına yorulur.

Kahve falında larva görmek aşk konusunda çok büyük bir ilerleme kaydedileceğine, işlerinin çok iyi bir şekilde ilerleyeceğine ve çok uzun zamandan beri hayali kurduğu şeylere kısa bir zaman içinde kavuşacağına yorulur.

Kahve falında böcek larvası görmek onunla ne kadar dost olmaya çalışsa da, aynı karşılığı alamayacağına, dertlerin bitip huzura erileceğine işaret etmektedir.