Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında deride döküntü görmek

Kahve falında deride döküntü görmek üzerinden uykusuz kalarak ve çok çalışarak ortaya koyduğu plan ve projelerinin boşa gideceğine bunun da kendisi için büyük hüsran olacağına, deyim yerindeyse krallar gibi bir hayat yaşayacağına, karşısında esas duruşa geçilecek kadar itibar kazanacağına ve zaferler elde edeceğine, rahmete vesile olacak gelişmelere, hasretin biteceğine, maddi ve manevi olarak çok büyük destekler vereceğine ve borçlarından kurtulmasına yardımcı olacağına, çok sevinçli haberler alacağına ve mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine, işle ilgili olarak şehir dışına çıkılacağına, yapılan bir toplantıdan olumlu bir sonuç çıkarılacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında deride döküntü gördüyseniz:

  • Bazı kişileri gereğinden fazla ciddiye almanız, olayların akışını veya bazı bilgileri tamamen yanlış yönde algılamanız ya da yanlış yolda ilerlemeniz anlamına gelebilir.

Kahve falında deride döküntü görmek ancak falı kapatan kişinin kendisine el atması sayesinde toparlanacağına, yeni yollara girileceğine ve mutlu olunacağına delalet etmektedir.

Kahve falında yüzde döküntü görmek yolunda gideceğine ve kazancın artarak bolluğun ve bereketin yaşanacağına, elini attığı her işi layığıyla yerine getireceğine, rakiplerine karşı üstünlük elde edeceğine böylece daha iyi noktalara gelmek için önündeki tüm engelleri de kaldırmayı başarmış olacağına inanılır.

Kahve falında döküntü ev görmek huşu içinde devam edeceğine, birçok engelin aşılacağına alamet etmektedir.

Kahve falında vücutta döküntü görmek keyfin ve huzurun yerinde olacağına, kazancının artması ile malının ve rızkının da çoğalacağına işaret eder.

Kahve falında vücudunda döküntü görmek alacağı zaferlere ve başarılara da kendisinin bile inanamayacağına, sıkıntıların ve sorunların aşılmasında çok sevilen ve değer verilen kişilerin yardımlarının alınacağına, uğranılan zararın telafi edileceğine delalet etmektedir.

Kahve falında timsah derisi görmek güzel sözler işitmesinin yanında iyi haberler de alacağına, maddi zararını karşılayacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında hayvan derisi görmek zor durumların biteceğine, alın teri dökülmesine ve birçok sıkıntı çekilmesine rağmen hak edilen ücretin alınamayacağına işarettir.

Kahve falında ayak derisini yüzmek çok büyük kazançlar elde ederek büyük bir zenginliğe kavuşacağına ve çok hayıtlı bir kısmet ile evleneceğine, yapması gereken şeyleri oturup karar vermesi ve bir plan yapması gerektiğine eğer bu şekilde hareket ederse içinde bulunduğu durumdan rahatlıkla kurtulacağına delalet etmektedir.