Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında depremi görmek

Kahve falında depremi görmek önüne pek çok imkan sunulacağına, tartışmaların ve sorunların ortasında kalacağına, sorunların kısa süre içinde çözüme kavuşacağına, yeni işler konusunda büyük adımlar atılacağına, sıkıntıların ve zorlukların sona ereceğine, ancak gireceği yolun da çetin olacağına, müjdeli haberler alacağına, sürpriz gelişmelerle karşılaşacağına, sevdiği kişiyle yeni bir başlangıç yaparak yeni bir hayata merhaba diyeceğine, üzüntülerinin ve endişelerinin son bulacağına, kaçırılan fırsatların tekrar elde edileceğine, kafasının karışacağına ve bir türlü sağlıklı bir karar veremeyeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında depremi gördüyseniz:

  • Bırakın herkes kendi derslerini kendisi alsın.

Kahve falında hafif deprem olduğunu görmek aile hayatında da çok büyük mutluluklar yaşayacağına, insanlara ilim irfan aşılayacağına, yol göstereceğine işaret eder.

Kahve falında deniz depremi görmek geniş ve bol rızık elde edeceğine, Allah katında makbul olacak işlere atılacağına, sorunlarını çok rahat bir şekilde ve herhangi sorun yaşamadan bitireceğine inanılır.

Kahve falında birini depremden kurtarmak dine ve Allah’a yakınlaşacağına, sıkıntılarını bu sayede ortadan kaldıracağına, yaşadığı sorunlar yüzünden psikolojisinin bozulacağına, sevdikleri ile arasının açılacağına ve zor zamanlar geçireceğine rivayet eder.

Kahve falında deprem heyelan görmek kendi işinin sahibi olacağına, anlaşmazlıkların, kinin ve nefretin son bulacağına yorulur.

Kahve falında zararsız deprem görmek aile bireylerinin çok üzüleceğine ve çok üzücü olayların yaşanacağına, sıkıntılı zamanların geride kalacağına, elin yapılacak işlerle gitgide bollaşacağına, gayrimenkul sektörüne adım atılacağına, böylece maddi imkânların genişleyeceğine yorulur.

Kahve falında binada deprem görmek sorunlarının biteceğine, sıkıntılarından, hastalıklarından, dertlerinden, kötü düşüncelerinden, kendini mutsuz, huzursuz ve tedirgin eden her türlü duygusundan kurtulacağına alamet etmektedir.

Kahve falında depremde evin yıkılmasını görmek Allah katında günahlarının affolacağına, muradının gerçekleşeceğine, hayatının daha kolay hale geleceğine inanılır.

Kahve falında depremden korunmak üzüntülerin sevince döneceğine, hayırlı bir kısmet ile evlilik yoluna girileceğine, uzun süre boyunca görülmemiş olan bir kişi ile hasret giderileceğine ve ferahlığa çıkılacağına, ancak bu durumlardan kurtulmak için çok doğru kararlar vermesi gerektiğine ve sadece bu sayede çok büyük başarılar kazanacağına alamet eder.