Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kırılmış bıçak görmek

Kahve falında kırılmış bıçak görmek ticarette şansının yaver gideceğine, önünün açık olacağına, büyük bir ikilemde kalacağına, girdiği işlerde her zaman zarar edeceğine, bazı sağlık sorunlarının baş göstereceğine, sıkıntılarla karşı karşıya kalınacağına, alınan borçların ödenemeyeceğine, her zaman çok başarılı olacağına, keyfinin yerine geleceğine, bilakis malının çoğalacağına, zenginliğinin artacağına, yaşamının lüks ve konfor içinde geçeceğine, falı kapatan kişinin suskunlaşacağına işarettir.

Kahve falında kırılmış bıçak gördüyseniz:

  • Belli bir anlaşmanın geliştirilmesi için fikirlerinizi dile getirmeniz gerekiyor.

Kahve falında bıçak kırıldığını görmek düzenlenen bir eğlenceye katılıp çok eğlenileceğine, hırsızlık ve arsızlık yapmayacağına delalet eder.

Kahve falında bıçak kırılması görmek iş hayatının nerdeyse tüm zorluklarının kısa sürede ortadan kaldırılacağına, türlü musibetlere uğrayacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında kırılan bıçak görmek aile bireyleri arasında çeşitli tartışmalar yaşanacağına ve çok üzüleceğine, iş hayatında çok büyük kar edileceğine işaret eder.

Kahve falında kırılmış bıçak görmek diplomalı ya da üniversiteli olmamış olmasının başarısına engel olamayacağını göstererek alaylı olacağına, maddi ve manevi olarak rahata kavuşacağına, kötü halden iyi hale geçeceğine delalettir.

Kahve falında bıçağın kırıldığını görmek buna karşılık ani bir haber alarak tüm derdinden ve üzüntüsünden kurtulacağına, eğlenceli ve yemekli bir törene konuk olunacağına inanılır.

Kahve falında kırılmış altın kolye görmek onunla kardeşten daha yakın olacağına, böyle bir insanı tanıdığı için kendini çok şanslı sayacağına ve onun kıymetini bileceğine, canını ve malını kaybetme pahasına da olsa bazı girişimlerde bulunacağına işaret etmektedir.

Kahve falında burun kırıldığını görmek fal sahibinin hayatının en güzel günlerini yaşayacağına, hayırlı olaylar ile karşılaşacağına tabir olunur.

Kahve falında kırılmış merdiven görmek rakiplerine karşı üstünlük elde edeceğine böylece daha iyi noktalara gelmek için önündeki tüm engelleri de kaldırmayı başarmış olacağına, hiç beklenmedik bir anda yalnız kalınacağına işaret eder.