Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında sevdiğin bir insanı görmek

Kahve falında sevdiğin bir insanı görmek beklenilen takdiri alacağına, nişanlı veya sözlü kişilerin bu süreci fazlasıyla uzun tutmalarından dolayı ilişkilerinin eski canlılığını yitireceğine, gergin anların nişan atma veya söz bozma durumlarına neden olacağına, ün ve itibar sahibi olacağına, kendisini ve adını yüceltecek ameller yapacağına, hiçbir zaman yokluğa düşmeyeceğine, ruhsal açıdan bunalımda olmaya, kendisine güveninin azalması ile beraber iş hayatında da sıkıntılar yaşayacağına, gün geçtikçe daha büyük kazançlar elde edeceğine, girdiği tüm işlerden alnının akıyla çıkacağına, elindeki tüm parayı ve malı harcayacağına işaret etmektedir.

Kahve falında sevdiğin bir insanı gördüyseniz:

  • Kiminle zaman geçirmek istediğinize veya kime ne tür bir yardımda bulunacağınıza karar verecek olan sizsiniz.

Kahve falında sevdiğin insandan ayrılmak uzun zamandır hiç olmadığı kadar mutlu ve rahat olacağına, ferahlayacağına, esenleyeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında sevdiğin insanı namaz kılarken görmek yaşam biçimi ile de insanların övgüsünü kazanacağına, kişinin karşısına her zaman hayatında kalacak kimseler çıkacağına alamet etmektedir.

Kahve falında sevdiğin insanla kavga etmek her daim yeni iş kollarına girmek için fırsat kollanacağına, güleceğine, keyifleneceğine ve neşeli olacağına delalettir.

Kahve falında sevdiği insanla evlendiğini görmek zararlı bir alışkanlığın yakın bir zamanda bırakılacağına, gönül ilişkileriyle ilgili yeni bir sayfa açılacağına işaret eder.

Kahve falında sevdiği insandan mesaj almak işlerinin ters gideceğine, çok zor durumlara düşeceğine, attığı her adımda zarara uğrayacağına, giderlerin artış göstereceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında sevdiği insanı evinde görmek kara ve kötü günlerin kapısını çalacağına, işinde zarar edeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında sevdiği insanın parmağında yüzük görmek elinde bulunan fırsatların bir bir boşa çıkacağına ve sıkıntı çekeceğine, elinde bulunan imkânları boşa harcayacağına inanılır.

Kahve falında sevdiğin insana ulaşamamak maddi ve manevi olarak çeşitli sorunlar ile karşılaşacağına ve rahatsız olacağı bir ortama gireceğine, işlerin düze çıkarılacağına alamet eder.