Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında demir görmek

Kahve falında demir görmek elinin bollaşacağına, yüzünün güleceğine, kötü günler geçireceğine, zarar edeceğine, mutluluğundan olacağına, yol alacağına, çok hayırlı işlere gireceğine bu sayede büyük miktarda para kazanacağına, yaptığı kötülüklerin kendisine döneceğine, işlerinin yarıda kalacağına, bir sebeple işlerinde zamanlama hatası yapacağına, tartışmaların ve sürtüşmelerin sona ereceğine, kısa süre içinde çok büyük maddi kazanç elde edileceğine, ruhsal olarak epey ilerleme kaydedileceğine ve musibetlerin kovulacağına delalet etmektedir.

Kahve falında demir gördüyseniz:

  • Bazı ilişkiler ya da işler sonlanabilir veya sonuçlanabilir.

Kahve falında demir süzgeç görmek çok sevilen birisinden çok kötü bir haber alınacağına, Allah’ın yarattığı her canlıyı seveceğine delalet etmektedir.

Kahve falında demir sandalye görmek hak yolundan ayrılacağına bu nedenle toplum içindeki güvenirliliğini ve saygınlığını kaybedeceğine, bir sebeple fal sahibinin adım atarken çok dikkat etmesi gerektiğine, işlerinde çok sıkıntı çekeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında demire tutunmak gerçekleştirmek istediği projeler için daha iyi ve daha başarılı atılımlar yapmak istediği sırada canını çok sıkacak olaylar ile karşılaşacağına ve zor zamanlar geçireceğine, her kararlarında onların arkasında olacağına alamet etmektedir.

Kahve falında demir parçası görmek mutlulukların her geçen gün daha da artacağına, şansın yaver gideceğine, çok hayırlı işlere gireceğine rivayet eder.

Kahve falında demir zincir görmek büyük kayıplara uğrayacağına, kafaya koyduklarını yapma imkânına sahip olacağına ve yaşamdan beklentilerini elde edeceğine işaret eder.

Kahve falında kor demir görmek yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine ve çevresindeki insanların tüm dertlerine koşacağına, rakiplerin kurduğu bir tuzak yüzünden maddi zararlara uğranacağına yorulmaktadır.

Kahve falında kağıt para ve demir para görmek duygu ve düşüncelerine değer vermeyeceğine, başarı getirecek ve kariyer basamaklarını hızla tırmanılmasını sağlayacak bir karar verileceğine, kaçırılan bir fırsatın farklı bir teklif olarak tekrar yakalanacağına alamet eder.

Kahve falında demir merdiven görmek çok büyük yenilikler yapacağına ve her zaman çok daha akıllıca düşünüp kendisini geliştireceğine, doğruyu ve doğru olan insanları terk edeceğine delalet eder.