Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında akdeniz görmek

Kahve falında akdeniz görmek çok büyük bir kazanç elde etmesini sağlayacak iş için yardımcı olacağına ve üzüntüsünü bölüşmek için yakın bir zamanda çok çaba göstereceğine, çok mutlu ve güleryüzlü bir insan olacağına, başarılarının azalacağına, onlarla keyifli zamanlar geçireceğine, yenileneceğine, tazeleneceğine, moral bulacağına, rızkının, malının ve gelirinin çoğalacağına, aşkının da kalıcı olacağına, kendisi için çok hayırlı bir işe girdiği bir dönemde büyük zarar edeceğine ve yakın zaman içinde bazı tartışmalar yaşanacağına, sıkıntılarının, problemlerinin, sorunlarının çözüleceğine tabir olunur.

Kahve falında akdeniz gördüyseniz:

  • Bazı kişilere bazı şeyleri hatırlatmanız ya da bazı gerçekleri anlatmanız gerekebilir.

Kahve falında burnundan kan akmak eğer dikkat etmezse yakın bir zaman içinde bu durumdan ötürü çok pişman olacağına, sorunlarının, sıkıntılarının ve dertlerinin biteceğine, yüzünün güleceğine, kazançtan yana kısmetinin çoğalacağına rivayet eder.

Kahve falında kafadan kan akmak hasretliklerin bir araya geleceğine, aile bireyleri arasında bazı tartışmaların yaşanacağına delalet etmektedir.

Kahve falında tavandan su akmak verilen emeğin karşılığının alınamamasından ötürü çok büyük üzüntü duyulacağına, insanlara birşeyleri ispat etmeye çalışırken işlerin kötü bir hal alacağına ve sağlık sorunları ile geçecek bir döneme girileceğine, uzun bir zamandan beri istenilen bir şeye sahip olunacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında duvardan su akmak iş hayatında çok büyük ve hayırlı çalışmalar yapacağına, yolunda devam edeceğine delalettir.

Kahve falında ayaktan kan akmak zarar edeceği işlere girmek zorunda kalacağına, sevilen ve değer verilen kişilerden büyük bir ihanet görüleceğine işarettir.

Kahve falında vücudundan kan akmak varolan kötü durumların ortadan kaldırılacağına, çok uzun zamandan beri yaşanan endişeli bekleyişin sona ereceğine delalet eder.

Kahve falında memeden süt akmak sırtından terler akıtarak ama yine de ekmeğine leke sürmeyeceğine, sıkıntıların yakın zamanda gelecek bir aile büyüğü sayesinde aşılacağına alamet eder.

Kahve falında kulağı akmak bol kazanç getireceğine, çok sıkıntılı ve zor durumlara düşeceğine tabir olunur.