Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında bir insanın pişman olduğunu görmek

Kahve falında bir insanın pişman olduğunu görmek maddi sıkışıklık içinde kalacağına ve kimseden bir destek görmeyeceğine, makam edineceğine, çok büyük ve başarılı çalışmalar gerçekleştirileceğine, rahatsızlık veren durumların son bulacağına, aile arasındaki tartışmaların ve sıkıntıların sona ereceğine, hayırlı bir kısmet ile tanışıp üzüntülü ve sorunlu ruh halinden kurtulup yine gülmeye ve eğlenmeye başlayacağına, tüm kalbi ile Allah’a döneceğine ve bu sayede dünya hayatında çok güzel olaylar ve insanlar ile tanışacağına, hayatının istediği gibi yürüyeceğine, yaşam şartlarının iyileşeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında bir insanın pişman olduğunu gördüyseniz:

  • Bazı kişilerin kabalığa varan konuşmaları ya da daha kibarca söylenebileceğini düşündüren istekleri size sıkıntı verebilir.

Kahve falında bir insanın pişman olduğunu görmek bolluk ve bereketin artacağına, rahata ereceğine, ferahlayacağına yorulmaktadır.

Kahve falında eski sevgiliyi pişman görmek cesaretinin yerine geleceğine, bunun da başarılarının kalıcı olmasına vesile olacağına, her girdiği işte çok üst mevkilere kadar yükseleceğine inanılır.

Kahve falında rakı içip pişman olmak çalışmalarının kısa süre içinde büyük kazançlar sağlayacağına, hayırlı insanlar ile tanışılacağına delalet eder.

Kahve falında pişmanlık hissetmek uzun zamandan beri kötü olan ruh halinin düzeleceğine, aile hayatı ile ilgili güzel gelişmelerin yaşanacağına delalet eder.

Kahve falında evlendikten sonra pişman olmak kazancında bereketin artacağına, aradaki dostluğun daha da pekişeceğine, zorlukların ve üzüntülerin geride kalacağına yorulmaktadır.

Kahve falında sevdiğinin pişman olduğunu görmek sevilen, sayılan ve takdir edilen bir kişi olunacağına, hayalleri kurulan eve kavuşulacağına ve zorlukların üstesinden gelineceğine, üzüntülerin yerini mutluluğa bırakacağına işaret etmektedir.

Kahve falında günahlarından pişman olmak falı kapatan kişinin uzun zamandır ağlayan gözlerinin artık güleceğine, yolculuktan sonra girilen işlerde çok büyük ve kazançlı çalışmalar yapılacağına, birçok insandan çok güzel takdirler alınacağına ve üst mevkilerde yer alınacak bir iş teklifi geleceğine tabir olunur.

Kahve falında pişman olan birini görmek hayat içinde yeni ve bembeyaz bir sayfa açılacağına, maddi açıdan zor bir döneme girileceğine delalet etmektedir.