Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında ayak baş parmağı görmek

Kahve falında ayak baş parmağı görmek tersliklerin ve hayal kırıklıklarının üst üste geleceğine, birçok kişinin dikkatini çekeceğine, hem itibar edineceğine, terfi alacağına, uğradığı zararları bu kişilerden karşılayacağına, aniden evlilik kararı alacağına veya sevdiği insanı ailesiyle tanıştırmak isteyeceğine, düşülen zor durumlardan yakın zaman içinde kurtuluşa erileceğine, isabetli adımlar atacağına işarettir.

Kahve falında ayak baş parmağı gördüyseniz:

  • Tartışmalı ortamlara girebilirsiniz.

Kahve falında ayak baş parmağını kesmek çok iyi yerlere geleceğine ve hayırlı kişiler ile iş yapacağına, mutlu günler göreceğine, hayırlı ve sevinçli haberler alacağına işaret eder.

Kahve falında ayak baş parmağının kesildiğini görmek ancak daha sonra sorunların aşılacağına, beklentilerine ve de amaçlarına kavuşacağına tabir olunur.

Kahve falında ayak baş parmağının tırnağını kesmek elde bulunan maddi ve manevi kaynakların kısa süre içinde tükeneceğine, verilen emeklerin hayal edilen başarıyı getirmeyeceğine işarettir.

Kahve falında ayak baş parmak uzunca bir zaman çektiği sıkıntılardan ötürü uğradığı zararı kapatacağına, yaşayacağı güzel gelişmeler sayesinde mutlu olacağına alamet etmektedir.

Kahve falında ayak baş parmak görmek yardıma muhtaç olan herkese elinden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışacağına, aile bireyleri arasında tartışmalar yaşanacağına alamet etmektedir.

Kahve falında ayak baş parmağı tırnağı görmek el attığı işlerde çok iyi yerlere geleceğine ve bu sayede çok daha üstün olacağına, kazancında çok büyük bir düşüş meydana geleceğine ve bu sebepten ötürü çok büyük bir üzüntü yaşayacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında ayak baş parmağının kanadığını görmek duygularının karşılığını alamayacağına, az da olsa bir kazanç elde edeceğine ancak işin stresinden ve sıkıntısından kaçınacağına inanılır.

Kahve falında ayak baş parmağı görmek çok büyük kazançlar elde ederek büyük bir zenginliğe kavuşacağına, güzel ve ahlaklı davranışlarını kenara atacağına, kendi bildiğini okuyacağına, temiz ahlakından yaşadığı olaylar ve düşünceleri doğrultusunda ödün vereceğine yorulur.