Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında eve halı döşemek

Kahve falında eve halı döşemek istediği noktalara ulaşacağına, yeni iş ilişkileri kurulmasını sağlayacağına, rahatının, huzurunun, sağlığının, neşesinin ve ağız tadının yerinde olacağına, başarılarının hiç eksilmeyeceğine, makamının sarsılmayacağına, zengin bir hayat sürüleceğine, geçimi zorluklarla kazanacağına, geçim sıkıntısı yaşanılacağına, sağlığının da uzun yıllar bozulmayacağına inanılır.

Kahve falında eve halı döşemek gördüyseniz:

  • Sizin yaptıklarınızı ilgilendirse bile diğerlerinin yaptıklarıyla ilgilenerek zaman kaybetmemelisiniz.

Kahve falında eve halı döşemek sıkıntılarını bir köşeye bırakarak daha doğru bir kişi olmak için çaba göstereceğine, uzun zamandan beri yaşanan üzücü olayların mutlu sona bağlanacağına ve sağlıklı bir hayat sürüleceğine alamet eder.

Kahve falında halı döşemek iş hayatına atılmak isteyen ya da bir sorunundan kurtulmayı amaçlayan bir yakınına ya da tanıdığına çok büyük bir maddi destekte bulunacağına, sıkıntının günden güne artacağına, büyük bir zenginliğe sahip olunacağına, sorumsuz bir kişiye haddinin bildirileceğine işaret eder.

Kahve falında eve fayans döşemek herhangi kötü bir kişi ile bir sorun yaşamayacağına ve kendisi gibi insanlara destek vereceğine, sonradan da bunun sancısını ve pişmanlığını yaşayacağına tabiri caizse adeta ruhunun acı çekeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında eve parke döşemek bir konuda destek alacağına, kültürlü, çağdaş, eğitimli ve görgülü kişi olmayı başaracağına, insanlara iş öğretecek ve meslek kazandıracak konuma geleceğine işaret etmektedir.

Kahve falında yeni ev döşemek üzüntülü ve sıkıntılı durumlara düşüleceğine, kendini her konuda geliştireceğine delalet eder.

Kahve falında ev döşediğini görmek yarar getirecek bir çalışmaya ortaklık edileceğine ve zorlukların aşılacağına, dertlerin biteceğine, sevinçli haberler alınacağına işaret eder.

Kahve falında ev döşemek aile hayatında tartışmaların ve kırgınlıkların yaşanacağına, kısmetinin açılacağına, dertlerinin biteceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında eve taş döşemek kurulu düzeninin olacağına, hayallerin yarıda kalacağına alamet eder.