Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında damadı görmek

Kahve falında damadı görmek her yeni güne daha bir istekle ve farklı bir enerjiyle uyanacağına, yaşayacağı bir gönül ilişkisi ile hayatının daha da güzelleşeceğine, kişinin hayatını sürdürürken zorlanmayacağına, büyük başarılar kazanacağına ve eline geçen kazanç ile çok başarılı çalışmalar geçeceğine, gösterilen çabaların deyim yerindeyse meyvelerini vereceğine, kendi işinin başına geçeceğine, evlendikten sonra çok mutlu olunacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine, sıkıntılarından rahatlıkla kurtulacağına, rahat edeceğine inanılır.

Kahve falında damadı gördüyseniz:

  • Dağınık düşüncelerinizi bir araya toplamalı aralarında ilişkisi olanları gruplandırmalısınız.

Kahve falında iki gelin iki damat görmek endişe duyulan konuların kısa zamanda çözüleceğine ve rahat bir nefes alınacağına, evlense dahi borçlar nedeniyle daha evliliğinin ilk günlerinde bile stres içinde olacağına yorulur.

Kahve falında gelin damat fotoğrafı görmek tövbelerinin karşılık bulacağına, aşka ve sevgiye olan inancını kaybedeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında ölü gelin damat görmek yakın bir zamanda kalbine göre birisini bulacağına, elinde bulunan imkânlar sayesinde zarar edebileceği bir işe girse bile bu durumu kazanca çevireceğine rivayet eder.

Kahve falında damadın öldüğünü görmek büyük sıkıntıların ortaya çıkacağına, sevilen bazı kişilerden ihanet görüleceğine, girdiği her işte çok başarılı olacağına, attığı her adım ile adından daha çok söz ettireceğine yorulmaktadır.

Kahve falında sevgilinin damatlık giydiğini görmek iyi halinin kalmayacağına, her geçen gün daha ünlü olunacağına ve çalışmalarla birlikte çok iyi bir noktaya gelineceğine yorulur.

Kahve falında damatla gelin görmek başarı getirecek ve kariyer basamaklarını hızla tırmanılmasını sağlayacak bir karar verileceğine, kaçırılan bir fırsatın farklı bir teklif olarak tekrar yakalanacağına, yeni bir iş için deneyim edinme hevesine kapılacağına işaret eder.

Kahve falında damadı öpmek iş hayatında yaşanan sorunların çözümü için çıkılan uzun bir yolculuktan hayırlı ve güzel haberler ile dönüleceğine, kişinin mutluluğuna gölge düşüp, sıkıntılı günler geçireceğine işaret etmektedir.

Kahve falında düğüne damadın gelmediğini görmek çok güzel bir şekilde süren aile hayatında bazı büyük sorunların yaşanacağına, ortaklık kurulan bir kişiden ihanet görüleceğine, maddi ve manevi sorunların hiçbir zarar bırakmadan ortadan kalkacağına, çok mutlu bir dönem geçirileceğine delalettir.