Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında annesi tarafından bıçaklanmak

Kahve falında annesi tarafından bıçaklanmak sevdiği kişiler ile çok hayırlı ve güzel günler geçireceğine, eş, dost ve akraba ile bir soruna çözüm bulunacağına, görgülü ve kültürlü olacağına, hesabını veremeyecek işlere ortak olmayacağına ve Allah’ın karşısına kul hakkı alarak gitmekten hep çekineceğine, Allah ve kuran aşkı ile yanıp tutuşacağına, kalbini kıran insanlardan uzaklaşacağına, masallara konu olacak rahatlıkta ve konforda bir yaşam süreceğine, parasal olarak genişliğe çıkılacağına işaret eder.

Kahve falında annesi tarafından bıçaklanmak gördüyseniz:

  • Çevrenizdeki kişileri bazı şeyleri farklı yapması konusunda ikna etme çabanız karşılıksız kalabilir.

Kahve falında anne tarafından bıçaklanmak sahip olduklarının elinden kayıp gideceğine, hayatının kendisini tatmin edecek kadar güzel ve hayırlı geçeceğine yorulur.

Kahve falında annesi tarafından bıçaklanmak kardeşler arasında yaşanan tartışmaların sona ereceğine, hayırlı bir kısmet ile tanışılacağına, hiç beklemediği bir ihanet ile karşılaşacağına yorulmaktadır.

Kahve falında düşman tarafından bıçaklanmak sevinç gözyaşları dökmeye, geleceğinin mutlulukla dolacağına, bir şansın ve kısmetin ardından yenilerini getireceğine delalet eder.

Kahve falında başkası tarafından bıçaklanmak işlerinden belirsizlik olacağına, atılacak adımlar sayesinde çok büyük başarılar kazanılacağına rivayet eder.

Kahve falında karısı tarafından bıçaklanmak haram ile helali ayıran bir bakış açısıyla hareket edileceğine ve asla yanlış yollara sapmadan yaşanacağına, fal sahibinin evli olması durumunda da evlat sahibi olacağına işarettir.

Kahve falında sevgilin tarafından bıçaklanmak sıkıntılı bir karar vermek zorunda kalınacağına, neşesini ve ağız tadını kaybedeceğine inanılır.

Kahve falında biri tarafından bıçakla kovalanmak elde bulunan güzel şeylerin zarar göreceğine, bekarsa evleneceğine, evliyse eşiyle arasındaki anlaşmazlıkları çözerek daha sağlıklı bir aile hayatına kavuşacağına alamet etmektedir.

Kahve falında sevgili tarafından bıçaklanmak başarılarının eksilmeyeceğine, yollarının aksiliklerle kapanmayacağına, zorluğa ve darlığa düşeceğine alamet etmektedir.