Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında havada yüzmek

Kahve falında havada yüzmek edilen duaların ve yapılan yardımların Allah katında karşılığını bulacağına, ayakları yere sağlam basan ve yaptığı işte ses getiren bir karakter ortaya konulacağına, lüksüne de lüks katacağına, onunla mücadele etmekten çekinmeyeceğine fakat rakibinin kendisinden güçlü olması nedeni ile zorlanacağına, kısmetin kapanacağına, yatırımların heba olacağına, zorluklarla boğuşulacağına, maddi ve manevi açıdan kötü bir duruma düşüleceğine, böylece kendisini işine ve ailesine daha çok vereceğine, içinde bulunduğu sıkıntılardan yakın zaman içinde kurtulacağına, kişinin duygusal davranarak aldığı kararlar sonrasında geleceğini riske atacağına rivayet eder.

Kahve falında havada yüzmek gördüyseniz:

  • Dikkatli olmakta yarar var.

Kahve falında yağmurlu havada yüzmek yaşanan sorunların günden güne çoğalacağına, kendisine ihtiyacı olduğunu söyleyen birine elinden gelen en iyi şekilde yardım edeceğine delalet eder.

Kahve falında havada yüzmek rahatsızlık veren bir durumun eş, dost ya da akrabalardan biri sayesinde atlatılacağına ve rahata erileceğine, şanssızlıklar yaşayıp uzun bir zaman boyunca kendisini toparlayamayacağına delalet eder.

Kahve falında havaya fırlatmak darlığa düşmeyeceğine, alım zorluğu yaşamayacağına, okul gibi hayratlar yaptırılacağına işarettir.

Kahve falında havaların soğuduğunu görmek geleceğe daha umut dolu bakacağına, bildiklerini ve deneyimlerini onunla paylaşacağına yorulur.

Kahve falında havada balon görmek kurulan bir ortaklıkta yaşanan anlaşmazlıklardan ötürü sıkıntılı bir döneme girileceğine, dertlerin ve sıkıntıların ortadan kalkacağına alamet eder.

Kahve falında havada bulut görmek saygın biri olacağına, toplumu aydınlatacak kadar ehil kimse olup, bilgiyle donanacağına inanılır.

Kahve falında havada at görmek geçmişten gelen ama hala kanayan yaraların kapanacağına, çok büyük bir ferahlama ve rahatlık yaşayacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında havaya uçmak işlerinin açılmasıyla birlikte elinin darlıktan ve yokluktan kurtulacağına, emeklerinin kendisine mutluluk getireceğine inanılır.