Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında çukur görmek

Kahve falında çukur görmek ancak daha sonra yaşanacak bazı hayırlı olaylar sayesinde durumların düzeleceğine, büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, ara sıra iş hayatında yaşanan problemleri ortadan kaldıracağına, sevdiği kişiler tarafından uğratılacağı zararlar yüzünden çok büyük üzüntü duyacağına, maddi olarak çok sıkıntılı bir döneme gireceğine, aile hayatı içinde rahat edeceğine, kötü alışkanlıklarını hayatından çıkaracağına, arkadaşlarına ve akrabalarına karşı güveninin kırılacağına, yeni yerler göreceğine, değişik insanlarla karşılaşacağına, sosyal hayat içerisinde istenmeyen olayların ortaya çıkacağına, yolunda gideceğine ve kazancın artarak bolluğun ve bereketin yaşanacağına delalet eder.

Kahve falında çukur gördüyseniz:

  • Evinizi, ailenizi veya gayrimenkul başlıklarını ilgilendiren konular ön plana çıkıyor.

Kahve falında çukurda yılan görmek kişinin maddi zarara uğrayacağına, kazancının ilk önce azalacağına sonra da tamamen kesileceğine işaret etmektedir.

Kahve falında çukur kapatmak zarar ettiği işlerde çok büyük rahatlıklar yaşayacağına, elinde bulunan imkânların kısa süre içinde hayırlı bir şekilde kullanılacağına, maddi ve manevi olarak sevineceğine, hiç istemeyeceği şeyler ile karşılaşacağına tabir olunur.

Kahve falında boş çukur görmek kazancın, mutluluğun ve sağlığın daim olacağına, ardından imkânlarını kullanarak bu sıkıntıdan kurtulacağına, kararını verdiği bir işte çok büyük bir mutluluk yaşayacağına, kırıldığı bir kişi ile arasını düzeltmek için çok büyük bir çaba göstereceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında çukurun üstünden atlamak üzüntülerin sona ereceğine, kendisine akıl hocalığı yapan birisi ile gireceği bir iş sayesinde maddi olanaklarının artacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında oğlunun çukura düştüğünü görmek geleceği için atacağı yeni ve hayırlı adımlara, aile bireylerinden birinin evlilik yolunda adım atacağına inanılır.

Kahve falında çukura düşeni görmek yetenekleri üzerinde daha fazla uzmanlaşacağına, ancak sıkıntının giderek büyüyeceğine yorulur.

Kahve falında çukura düştüğünü görmek arkadaşlardan birinin sıkıntı yaratacağına, gidilen yolda karşılaşılan engellere rağmen birçok kişi ile çeşitli bağlar ve ortaklıklar kurularak başarı kazanılacağına delalet etmektedir.

Kahve falında denizde çukur görmek sorunlarının yakın zaman içinde atacağı adımlar sayesinde biteceğine, aksiliklerle uğraşılan bir dönemin biteceğine delalet etmektedir.