Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kadın görmek

Kahve falında kadın görmek arkadaşlardan biri ile kurulan işte beklenenden daha büyük kazanç elde edileceğine, dert edilen bazı konularda büyük aşama kaydedileceğine, tüm sıkıntıların giderileceğine, büyük kazançlar elde ettiği işi bıraktığında ister istemez büyük bir maddi zarara uğrayacağına, bu zarar yüzünden çok zor bir döneme gireceğine, geçim derdinin, hastalığının, üzüntülerinin ve mutsuzluğunun son bulacağına, elde bulunan işlerle ilgili anlaşmaların feshedileceğine ve hem maddi hem manevi açıdan kötü bir durumda olunacağına, büyük bir projenin ortaya konulması sayesinde çok tanınan ve saygı duyulan bir kişi olacağına, bilgi ve becerileri ile yanında çalışan kimselere ışık tutacağına, onlara sanat öğreteceğine işarettir.

Kahve falında kadın gördüyseniz:

  • İşlerinizi sadeleştirmeniz belli girişimlerinizin daha dengeli şekilde ilerlemesini sağlayabilir.

Kahve falında tanıdığı kadın görmek işinin gücünün rast gideceğine ve karşısına kazancının çoğalmasını sağlayacak hayırlı ve güzel kısmetlerin çıkacağına, tamamen içine kapanacağına delalet eder.

Kahve falında hamile kadını sırtında taşımak zarar edilen bir olayın kısa süre içinde düzgün bir şekilde gerçeğe döneceğine, imkanlarının genişleyeceğine, başarılarının ve zaferlerinin de çoğalacağına inanılır.

Kahve falında kadın ceketi görmek iş hayatında büyük kazançlar elde edeceğine, falı kapatan kişinin sonradan çok pişman olup üzüleceği sözler sarf edeceğine yorulur.

Kahve falında sarı saçlı mavi gözlü kadın görmek işlerin kötüye gitmeye başlayacağına, elde bulunan maddi olanakların yavaş yavaş kaybedileceğine, bir karıncayı dahi incitmeyecek kadar ince ruhlu ve hoş gönüllü olacağına yorulmaktadır.

Kahve falında bir kadının bacaklarında kıl görmek aile içindeki huzurunun ölene kadar aynı şekilde süreceğine, kariyer basamaklarının hızlı bir şekilde çıkılacağına inanılır.

Kahve falında babasını kadınla görmek kasasının ve bütçesinin her geçen gün daha fazla büyüyeceğine, bazı kişileri ölene kadar hayatından çıkaracağına alamet eder.

Kahve falında hamile kadına elma vermek işinin ehli olması ve o işin eğitimini almış olması nedeni ile ticaret hayatında nitelikli elemanlardan olup, iş sahipleri tarafından büyük ilgi göreceğine bu sayede de iş üstüne iş teklifi alacağına, yapılan işlerin rağbet görmesi sayesinde kazancın katbekat artacağına, sıkıntıların yakın zaman içinde geçeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında kafası olmayan kadın görmek aile bireylerinin mutlu olacağına, masraflı bir şekilde başlayan bir işin sona erdirileceğine işaret eder.