Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında el izi görmek

Kahve falında el izi görmek uzun uğraşlar sonucu sahip olunan zenginliğin azar azar kaybedileceğine ve kötü bir durumla karşı karşıya kalınacağına, geç de olsa arzu ettiği mutluluğu yakalayacağına, dışlanacağına ve kötü bir insan olarak görüleceğine, şans ve kısmet kapılarının da önünde sonuna kadar açılacağına, az sayıda yılan kusmanız ise sıkıntınızın çok olmadığına veya olmayacağına, bir akrabayla olan dargınlıkların ve kırgınlıkların sona ereceğine, çalışmaların ve projelerin çok yakın zaman içinde meyvelerini vereceğine, yeni bir iş için başvuru yapılacağına, kısa süre içinde kabul edildi haberi geleceğine işaret etmektedir.

Kahve falında el izi gördüyseniz:

  • Genç kimselerle bir arada bulunmanız da olasıdır.

Kahve falında duvarda el izi görmek işlerin yakın zaman içinde büyük başarılar ve kazançlar getireceğine, zorlukların ve sıkıntıların ortadan kaldırılacağına işarettir.

Kahve falında el izi görmek sıkıntı yaratan durumların düzeltileceğine, rahat edilecek bir döneme girileceğine, zahmet veren işlerin kolaylaştırılacağına, yaşama daha farklı bir pencereden bakacağına, girmek istediği işlere sorgulama yapıp ölçüp biçtikten sonra gireceğine rivayet eder.

Kahve falında yüzünde dikiş izi görmek ticaret hayatının başarılı ve kazançlı geçeceğine, her zaman evlatlarına destek olacağına inanılır.

Kahve falında izmirue taşınmak kendi imkânları ile gerçekleştireceği bazı çalışmalara girişeceğine, borcunun da hafifleyeceğine işarettir.

Kahve falında çamurlu ayak izi görmek yaşamının ve işlerinin düzene gireceğine, daha keyifli hale geleceğine ve nasibinin de artacağına, hayatın getirdiklerine karşı her zaman şükredip, sağlıklı bir hayat sürmek için dua edileceğine alamet etmektedir.

Kahve falında biri tarafından izlenmek günlerinin güzelleşeceğine, her işini sorunsuz şekilde yani kolaylıkla halledeceğine rivayet eder.

Kahve falında gökyüzünde ayak izi görmek ailesinin de aynı ferah koşullara sahip olacağına, kendisini çok üzdüğü konularda bir türlü ilerleme sağlayamayacağına delalet etmektedir.

Kahve falında yüzünde yara izleri görmek ailesinden, evlatlarından ve çevresindeki kişilerden yana hayır bulacağına, ancak ne yapılırsa yapılsın aynı şekilde devam edeceğine inanılır.