Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında çok yakın arkadaşını görmek

Kahve falında çok yakın arkadaşını görmek kısa süre içinde büyük başarılar kazanacağına, dedikoduların hat safhaya ulaşacağına ve tüm bunların kişinin hem sosyal, hem de iş hayatını olumsuz yönde etkileyeceğine, çok büyük üzüntüler ve stresler yaşayacağına, çok daha iyi işler yapmak için yakında bir haber alacağına, bu haber sayesinde çok büyük kazançlar elde edileceğine, üzerindeki yükün az da olsa hafiflemesinin sağlanacağına, aynı zamanda başka işlerle uğraşıp daha iyi yaşam koşullarına sahip olunacağına ve rahat bir yaşam sürüleceğine, iyi halini yitireceğine, iyi markalardan giyinmekten ve tatillere gitmekten geri kalmayacağına, daha sonra yaşadığı bazı şeylerden ötürü pişman olacağına ve gittiği yoldan döneceğine, bunun farkına varacağına delalet eder.

Kahve falında çok yakın arkadaşını gördüyseniz:

  • Fiziksel ihtiyaçlarda olduğu gibi, manevi veya duygusal ortamlarda da insani prensipleri aklınızda tutun veya ruhsal uyuma daima dikkat edin.

Kahve falında yakın arkadaşına aşık olmak bebeğin sevimsiz ve huzursuz olması aksilikler, sorunlar ve sıkıntılar yaşanacağına, iç sıkıntısına yorulmaktadır.

Kahve falında en yakın arkadaşının öldüğünü görmek böylece falı kapatan kişinin, sorunlarından kurtulacağına, çok mutlu günler geçireceğine, aileyle iş yapmayacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında en yakın arkadaşıyla tartışmak karşısına aksiliklerin ve engellerin çıkacağına, başarılarının azalacağına, mallarının eksileceğine, önünü açacağına tabir olunur.

Kahve falında yakın arkadaşını öpmek işyerinde üst düzey bir mevkiye terfi edeceğine, herhangi bir sıkıntı yaşamadan çok büyük sorunların üstesinden kolayca geleceğine ve yakın bir zaman içinde iş hayatındaki ve sosyal hayatındaki birçok kişinin, çok kıskanacağı bir kişi olacağına, çok büyük kazanç getirecek işlere girileceğine delalettir.

Kahve falında en yakın arkadaşına sarılmak gün geçtikçe daha büyük hayalkırıklığına uğranacağına, meslek hayatında fark edilir şekilde aşama kaydedeceğine ve terfi alacağına delalet eder.

Kahve falında yakın erkek arkadaşını öpmek dertlerinin azalmasına sebep olacak olayların meydana geleceğine, kendisinin de dinde ve ahlakta çok daha olgunlaşacağına delalet etmektedir.

Kahve falında yakın arkadaşıyla kavga ettiğini görmek büyük sıkıntılar ve sorunlar çekeceğine, evini geçindirmek ve hayatını sürdürmek için alınteri dökerek kazanç elde edeceğine işarettir.

Kahve falında yakın arkadaşlarla kavga etmek rızkındaki ve kazancındaki verimin hiç eksilmeyeceğine, helal olan ekmeğe, makbul olan mallara kavuşacağına yorulur.