Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında gözüne birşey kaçmak

Kahve falında gözüne birşey kaçmak ağız tadının ve keyfinin de bozulacağına, sevdiği kişiler ile arasının açılacağına, başladığı bir işte sıkıntı çekeceğine, var olan hastalıklarının şifa bulacağına, büyük umutlar ile girdiği bir işte ister istemez zarar edeceğine, sevap işleyeceğine, elde bulunan maddi imkânların rahat bir şekilde kullanılacağına, sürpriz ve müjdeli gelişmeler yaşayacağına, hırsını ve öfkesini yenmeyi becereceğine bu sayede de içinin mutlulukla dolacağına yorulmaktadır.

Kahve falında gözüne birşey kaçmak gördüyseniz:

  • Evle ilgili olumlu değişiklikler yapabilirsiniz.

Kahve falında gözüne birşey kaçmak zor bir durumdan kurtulduktan sonra Allah’a şükredilmesi gerektiğine, büyük uğraşlar verilerek ve alın teri dökülerek ortaya konulan çalışmaların büyük kazanç getireceğine yorulur.

Kahve falında gözüne kirpik kaçmak çok üzüntülü bir döneme girileceğine, bu olayların yaşanmasına sebep olan akrabalar ve arkadaşlar ile tartışma yaşanacağına, onu yönetmeye ve yönlendirmeye çalışacağına bu durumun da kendisini bazen dayanılmaz noktalara getireceğine işaret etmektedir.

Kahve falında gözüne sinek kaçmak kaçırmış olduğu fırsatlara üzülse de, daima önüne bakacağına ve bu süreçte olumsuz düşüncelere, karamsarlığa izin vermeden hareket edeceğine, tartışmaların kavgaya döneceğine işarettir.

Kahve falında gözüne bişey kaçmak başarı ve zafer elde edecek taraf olacağına, özel yaşamındaki boşluktan rahatsızlık duyacağına inanılır.

Kahve falında çığdan kaçmak hayatına kendisine güç ve moral verecek bir kişi gireceğine, verilen emeklerin karşılığının alınacağına tabir olunur.

Kahve falında yanardağdan kaçmak sıkıntılarından ve sorunlarından alacağı destek sayesinde kurtulacağına, rakiplerin kazanılan başarılar sayesinde üzüntüye uğratılacağına, sağlık sorunlarının tedavi edileceğine, ölümcül hastalıklara işaret rivayet eder.

Kahve falında hapishaneden kaçmak fal sahibinin ismini gelecek nesillerin de bileceği şekilde şöhretli bir duruma taşıyacak işler yapacağına, başına türlü işler geleceğine işarettir.

Kahve falında aslanlardan kaçmak işlerin yoluna gireceğine ve geçim derdinin de son bulacağına, aile hayatına da yansıyan para sıkıntısının en kısa zamanda ortadan kalkacağına yorulmaktadır.