Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında arkadaşını kendi evinde görmek

Kahve falında arkadaşını kendi evinde görmek kendisini Allah yoluna adayacağına, çocukluktan beri hayali kurulan ve her zaman çok istenen şeylere ulaşılacağına ve çok güzel ve hayırlı bir hayat sürüleceğine, çok güzel bir şekilde süren aile hayatında bazı büyük sorunların yaşanacağına, ortaklık kurulan bir kişiden ihanet görüleceğine, kurulacak bir ortaklık sayesinde büyük başarılara imza atılacağına ve hayırlı bir kısmetle tanışıp dünyaevine girileceğine, başarılara yeni başarılar katılacağına, canını ve malını kaybetme pahasına da olsa bazı girişimlerde bulunacağına, ömrünün uzun olacağına, yine deyim yerindeyse onun yar ve yardımcısı olacağına delalettir.

Kahve falında arkadaşını kendi evinde gördüyseniz:

  • Sırları ifşa etmeniz durumunda duygusal anlamda sıkıntılı durumlar oluşabilir.

Kahve falında arkadaşının evinden kovulmak mal ve mülk konusunda çok iyi yerlere geleceğine, kimi zaman işsiz ve dolayısıyla parasız kalınacağına alamet eder.

Kahve falında arkadaşlarının evine geldiğini görmek üzüleceğine, hayal kırıklığına uğrayacağına, çok mutlu olacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından eser kalmayacağına, çok huzurlu ve mutlu bir ömür süreceğine işaret eder.

Kahve falında arkadaşın evine gitmek büyük çalışmalar gerçekleştirerek hiç olmadığı kadar başarılı olacağı bazı işlere gireceğine, sorunların günden güne azalacağına delalet etmektedir.

Kahve falında arkadaşımın evini görmek adına leke sürüp hem kendi hem de ailesinin başını öne eğdireceğine, insanlara ilim irfan aşılayacağına, yol göstereceğine işarettir.

Kahve falında arkadaşının evini temizlemek gelir seviyesinin ortalama kazanç elde eden insanlara oranla çok daha yüksek hale geleceğine, çok başarılı olunacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında arkadaşının evinde yemek yemek sorunların ve sıkıntıların yakın zaman içinde biteceğine, başarılar yaşanacak ve büyük atılımlar yapılacak bir işe girileceğine ve uzun zamandan beri hiç olmadığı kadar rahatlık yaşanacağına, iletişim konusunda daha güçlü olunacağına ve fal sahibinin çevresi ile uyum içinde bir hayat süreceğine inanılır.

Kahve falında arkadaşının evinin yandığını görmek eğer yaşanan durum hastalıksa gereken herşeyi yapacağına, fal sahibinin istediği gibi bir işe kavuşacağına rivayet eder.

Kahve falında erkek arkadaşını kendi evinde görmek stres ve üzüntüye yol açacak bir toplantı yapılacağına, işlerine bereket geleceğine alamet etmektedir.