Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında külot almak

Kahve falında külot almak yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, sorunlarından bu sayede kurtulacağına, sabit gelire sahip olup, elinin dara düşmeyeceğine, ailesinin çok seveceği hayırlı bir kısmet ile hayatını birleştireceğine ve çok daha huzurlu ve mutlu bir kişi olacağına, toplum nazarında saygın bir kimliğe kavuşulacağına, ilerleyeceğine, ticaret yaptığı alanda atılıma geçeceğine, işinin en iyisi olacağına, koltuğunun yükseleceğine, gelirinin artacağına, sermayesini riske etmeyeceğine bunun için de mutlaka kazanacağına, yapacağı akıllıca ve başarılı hamleler sayesinde çok kötü durumlara düşmekten ve daha fazla zarar uğramaktan kurtulacağına işaret eder.

Kahve falında külot almak gördüyseniz:

  • Sizi duygusal anlamda zorlayan veya ani tepkiler vermenize neden olan kişiler evinizde veya iş hayatınızda ilişkilerinize zarar verebilirler.

Kahve falında külot görmek sorunlarını bitireceğine, büyük ve garanti olacak gelir kapılarına ulaşacağına alamet etmektedir.

Kahve falında külot çıkarmak çok büyük kazançlar elde ederek çok yüksek mevkilerde kendisine yer edineceğine, sosyal hayatında insanlar tarafından aranan biri olacağına, yapılacak olan bir ortaklığın büyük bir ün getireceğine rivayet eder.

Kahve falında kırmızı külot almak keyfinden ve neşesinden kaybedeceğine, endişe ettiği konuların teker teker çözüme kavuşacağına, hayırlı bir kısmet ile tanışıp bir ilişkiye başlayacağına, çok iyi ve sağlam dostluklar kurup birlikte çeşitli işlere girişeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında kırmızı külot giymek mesleğinde saygınlık kazanacağına ve ideallerinin gerçekleşeceğine, karşısına aksiliklerin ve engellerin çıkacağına, başarılarının azalacağına, mallarının eksileceğine yorulur.

Kahve falında külot aramak anne baba kavgası ile uğraşılacağına, başını ağrıtan konuları konuşarak ya da adli yollara başvuru yaparak çözüme kavuşturacağına yorulmaktadır.

Kahve falında külotunu görmek şansının ve bahtının döneceğine, ticaretinin genişleyeceğine, işlerinin büyüyeceğine, maddi gücünün ve imkânlarının artacağına yorulur.

Kahve falında erkek külotu giymek bilgiyle donanacağına, dost sandığı kişilerin ortalıktan kaybolacağına alamet eder.

Kahve falında kadın külotu görmek borçlarından, maddi yükümlülüklerin verdiği ağırlıktan, sıkıntılardan ve zorluklardan kurtulacağına, girişimlerde bulunacağına rivayet etmektedir.