Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında ölmüş küçük bebek görmek

Kahve falında ölmüş küçük bebek görmek tabiri caizse bir yudum şifanın peşinden gideceğine, dolayısıyla da imkanlarının artacağına, yapılacak olan birş seyahatinin iptal edileceğine, yapılmak üzere olan bir anlaşmanın taraflardan birinin itiraz etmesiyle askıya alınacağına, destek istediği insanlardan hiçbir şekilde destek görmeyeceğine, borçların ödenmesi ve sorunların aşılması konusunda çok büyük bir mesafe katedileceğine, yapılan işte yeniden kara geçileceğine ve sıkıntıların hızlı ve sorunsuz bir şekilde ortadan kaldırılacağına, akıl hocası olan birinden iş konusunda çok büyük yardım alınacağına, kendisini birçok musibet ve sıkıntı ile uğraşmaktan ötürü çok yorgun hissedeceğine ve ortaya koymaya çalıştığı projelerin ve çalışmaların bazı kişiler tarafından baltalanacağına, güzel zamanlar geçireceğine, yeni kişilerle tanışacağına işarettir.

Kahve falında ölmüş küçük bebek gördüyseniz:

  • Şahsi bilgilerinizi diğerleriyle paylaşmamanızda fayda var.

Kahve falında erkek küçük bebek görmek mesleğinde yabancılarla el sıkışacak ve anlaşmalar yapacak duruma geleceğine, adının ülke dışında yayılacağına, aile bireyleri arasındaki tartışmaların tatlıya bağlanacağına, ortalık kurulacak olan bir çalışma sayesinde iş dünyasında adın daha da parlayacağına ve bu sayede hem işlerin artacağına hem de yeni işkollarına girileceğine tabir olunur.

Kahve falında küçük bebek görmek deyim yerindeyse krallar gibi bir hayat yaşayacağına, dost ve akrabalarla çok mutlu günler geçirileceğine delalettir.

Kahve falında çok küçük bebek görmek müjdeli haberler alınacağına, zahmetli bir işin sona ereceğine, kurulan bir ortaklıktan ötürü büyük zararlara girileceğine ve uzun zaman önce yapılmış olan bir hata yüzünden maddi ve manevi olarak çok yıpranacağına işaret eder.

Kahve falında küçük bebek sevmek gelecekle ilgili isabetli kararlar vereceğine, büyük bir azimle girilen işte yüksek hedeflerin kısa zamanda gerçekleştirileceğine inanılır.

Kahve falında çok küçük bebek doğurmak her girdiği işte çok üst mevkilere kadar yükseleceğine, en çetin sorunlarıyla baş etme cesaretini göstereceğine delalet etmektedir.

Kahve falında küçük bebeğin diş çıkardığını görmek mutlu olacağına, rızık elde edeceğine, bir süre belini doğrultamayacağına işaret etmektedir.

Kahve falında küçük bebek ayağı görmek parasının pul, malının da hiç olacağına, işbirliği içinde olacağına delalettir.

Kahve falında küçük bebeğin büyüdüğünü görmek aldığı destek ile çok daha büyük atılımlar yapmak için çalışmalara başlayacağına, daha sonra karşısına çıkabilecek bir olay için çeşitli önlemler alacağına tabir olunur.