Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında bıçak yarası görmek

Kahve falında bıçak yarası görmek hesap etmeden büyük ve önemli işlere atılacağına, yaptığı çalışmalar sayesinde çok iyi yerlere geleceğine ve resmi bir kurumda çok üst kademelerde görev alacağına, yaşanan sıkıntıların kısa zamanda sona ereceğine, endişelerin son bulacağına, evlat sahibi olunacağına, çok mutlu ve huzurlu bir aile hayatı yaşanacağına, gönlünce harcama yapabilmenin ayrıcalığını, lüksünü ve rahatlığını yaşayacağına, maddi ve manevi olarak güçleneceğine, kısmet alacağına, sıkıntılarını ve dertlerini unutacağına işaret eder.

Kahve falında bıçak yarası gördüyseniz:

  • Belli bir alana ya da amaca konsantre olarak daha fazla ilerleme kaydedebilirsiniz.

Kahve falında bıçakla yaralanmak kan görmek hayatının ve geçiminin daha kolay hale geleceğine, edineceği gelir sayesinde maddi zararının tümünün karşılanacağına, uğursuzlukların ve şanssızlıkların sona ereceğine rivayet eder.

Kahve falında bıçakla yaralandığını görmek falı kapatan kişinin uzun zamandan beri beklediği bir işten çok büyük ve hayırlı bir haber alacağına, yetki ve söz sahibi olacağına alamet etmektedir.

Kahve falında bıçak yaralanmak çok sevinçli haberlerle günden güne daha da mutlu olunacağına, sık sık alışverişe gidebileceğine yorulur.

Kahve falında bıçakla birinin yaralandığını görmek yapılan işte yalnız kalınacağına, zor zamanlar geçirileceğine, sağlıkla ilgili bazı sorunların baş göstereceğine inanılır.

Kahve falında bıçaklanarak yaralanmak çok istediği bir şeyin gerçekleşmeyeceğine, büyük kazanç sağlanacağına, hayırlı işlere girileceğine yorulur.

Kahve falında bıçaklanarak yaralandığını görmek geçiminin ve gelirinin sürekli olmayacağına, seçeceği eşin ailesiyle de iyi geçineceğine delalet eder.

Kahve falında yüzünde bıçak yarası görmek hasta ve mutsuz olmasına neden olacağına, elindeki parayı doğru yatırımlarla büyüteceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında yüzde bıçak yarası görmek uzun bir süre boyunca eksik kalmış işlerin tamamlanacağına, aile hayatında yaşanan küslüklerin ve kırgınlıkların barışla sonuçlandırılacağına ve çok güzel ve hayırlı bir hayat sürüleceğine, sıkıntı ve zahmet çekileceğine alamet etmektedir.