Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında yaban ördeği yakalamak

Kahve falında yaban ördeği yakalamak bir süre sorun yaşasa da daha sonra çok daha iyi bir şekilde ilerleme kaydedeceğine, üzüntülerini bölüşeceğine, maddi sıkıntısı olmayacağına, kavgalı durumların nihayete ereceğine, ruhunun da şifaya kavuşacağına, ancak daha sonra doğru adımların atılması ve gereken kararların hızlı bir şekilde verilmesi ile çözüme kavuşulacağına, aile bireylerinin hiç birinin önemli bir sağlık sorunu yaşamayacaklarına, sakin ve güzel bir hayat süreceğine, kendini özgür ve arınmış hissedeceğine, dini inancı için daha çok vakit ayıracağına rivayet etmektedir.

Kahve falında yaban ördeği yakalamak gördüyseniz:

  • Bir süre sabredebilirseniz nedenlerin farkına varabilirsiniz.

Kahve falında yaban ördeği yakalamak elinden bir şey gelmediği için kendi kendisini yiyip bitirdiğine, zor zamanlar geçireceğine, işlerinin sorunlarından ötürü bozulacağına, dileklerin ve isteklerin gerçekleşeceğine delalettir.

Kahve falında yaban ördeği görmek hayırlı bir kısmetle tanışacağına, düştüğü kötü durumlardan yardım ettiği insanlardan alacağı hayır duaları sayesinde kurtulacağına delalettir.

Kahve falında yaban ördeği tutmak kurulu düzenin yıkılacağına, çok pişmanlık duyacağına delalet eder.

Kahve falında uçan yaban ördeği görmek maddi sıkışıklık içinde kalacağına, her zaman iyilikleriyle anılacağına inanılır.

Kahve falında yaban tavuğu yakalamak dertlerin aşılacağına, hayatının başarılarla dolacağına tabir olunur.

Kahve falında yaban kazı yakalamak yeni bir işe girmek için üst düzey bir yetkiliden yardım isteneceğine, zararlı bir alışkanlığın bırakılacağına, alafranga tuvalete küçük tuvaletini yaptığını görmesi, mal kaybına uğrayacağına yorulur.

Kahve falında yaban keçisi yakalamak sorunların üstesinden geleceğine, eşler arasındaki tartışmaların sona ereceğine, oturup evliliği devamı için bazı kararlar alınacağına, dünya nimetlerinden ve mallarından yana hiçbir şeyde gözünün kalmayacağına, elinin bolluk ve bereket içinde olacağına, hayallerinde kurduğu hayatın kendisine Allah tarafından nasip edileceğine alamet eder.

Kahve falında suda ördek yakalamak kıskanılan ve her işi rast giden biri olacağına, belki de hayatının aşkını bulacağına delalet etmektedir.