Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında çocuğunun düştüğünü görmek

Kahve falında çocuğunun düştüğünü görmek evine bakkaldan alınmış yiyecek maddeleri getirmesi umduğu bir işin gerçekleşeceğine, el attığı bütün işlerde çok büyük başarılar kazanacağına, kendi şansını kendi yaratacağına, kendine geleceğine, yıkılmasına, insanlara karşı güvenini kaybetmesine, onlardan uzaklaşarak, bir süre kendini herkesten izole etmesine neden olacağına, maddi ve manevi olarak güç ve kudret sahibi olacağına, rakiplerine çok büyük üstünlük sağlayacağına, aile bireylerinin birbirleri ile ters düşeceğine, hane içinde kopmaların ve ayrılmaların yaşanacağına işaret etmektedir.

Kahve falında çocuğunun düştüğünü gördüyseniz:

  • Bazı jestler veya yardımlar sevdiğiniz kişilerle yakınlaşmanıza yardım edebilir.

Kahve falında çocuğunu kucağından düşürmek saygının hiç eksik olmayacağına, gündemi iyi olan bir ülkeye de bolluk olacağına delalettir.

Kahve falında çocuğunu düşüren birini görmek ortaya çıkan bazı sorunların ortadan kalkacağına, yaşanan bir olaydan fazlasıyla etkilenmek yüzünden sosyal ilişkilerini askıya alacağına delalet eder.

Kahve falında çocuğunu yüksekten düşerken görmek yeni projelerin ve planların tutacağına, küçük sermaye ile yola çıkılan işlerden önemli oranda kar elde edileceğine, geri planda kalacağına inanılır.

Kahve falında çocuğun denize düştüğünü görmek rızkının bollaşacağına, elinin de bolluk göreceğine, kendini tatmin etmek için yaşayacağına alamet etmektedir.

Kahve falında çocuğun kuyuya düştüğünü görmek çalıştığına değeceğine, sıkıntılarından rahatlıkla kurtulacağına, engellerin ve aksiliklerin yok olacağına, başarı için fırsatların artacağına, hayatın belli bir düzene oturacağına, işlerin büyüyeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında çocuğu düşerken yakalamak deyim yerindeyse falı kapatan kişinin, eteklerini zil çaldıracak güzel bir olayın yaşanacağına, aile bireyleri ile yapılan bir ortaklıkla birlikte iş hayatına adım atılacağına ve yaşanan sağlık sorunlarının tedavi edileceğine, mutluluğu ve huzuru yakalayacağına delalettir.

Kahve falında çocuğu suya düşürmek işlerindeki verimin her geçen gün daha fazla artacağına, kişinin sadece kazancının değil aynı zamanda rütbesinin de yükseleceğine, sıkıntılarını ve sorunlarını bu şekilde ortadan kaldıracağına alamet etmektedir.

Kahve falında çocuğunu tuvalete düştüğünü görmek ailesi ile arasındaki tartışmalar için kendisine akıl hocalığı yapılacağına ve bazı konularda fikir verileceğine, maharetli bir kişi ile evlenileceğine rivayet etmektedir.