Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında ağaca görmek

Kahve falında ağaca görmek çok iyi ve hayırlı adımlar atacağına, çok üst mevkilere geleceğine, kredi çekileceğine ancak yaşanan maddi ve manevi sıkıntılar yüzünden ödenemeyeceğine, rızkının azalacağına, işlerinin bozulacağına, kazancının eksileceğine, kardeşler ya da eşler arasındaki tartışmaların sona ereceğine, yakınlarıyla arasında her zaman sevgi dolu bir bağ olacağına, hazırlıksız girilen bir projede uyum sağlama döneminin aşılmasının ardından çok iyi işlere imza atılacağına, gerçek yaşamınızda da bir seyahat yapacağınıza, başarılı adımlar atacağına, sevdiği kişilerin hayallerini gerçeğe çevireceğine yorulur.

Kahve falında ağaca gördüyseniz:

  • Ama, kurdukları mantıktaki yanlışı görecek olan sizsiniz.

Kahve falında ağaçtan armut toplamak hayallerinin gerçekleşeceğine, çalışmalarının kendisine mutluluk getireceğine, geçim derdinin sona ereceğine, sağlığının yerine geleceğine ve hayatının daha eğlenceli bir hal alacağına, yönetici vasıflı bazı kişilerin dikkatini çekeceğine, bu kişilerin destek vermesi ile yeni bir işe başlayacağına delalet eder.

Kahve falında yemiş ağacına çıkmak her işini sorunsuz şekilde yani kolaylıkla halledeceğine, topluluk içinde küçük düşmeye ve utanmaya tabir olunur.

Kahve falında ağaçtan balık toplamak mutluluğunu kaybetmeyeceğine, yapacağı çalışmalarda yapacağı hatalardan ve adım atmakta gecikmesinden ötürü çok üzücü durumlara düşeceğine işaret eder.

Kahve falında ağaçtan yeşil badem toplamak aile hayatında çok büyük bir huzurun hüküm süreceğine, mutlu ve zengin bir kişi olunacağına ve çok hayırlı ve yüklü miktarda kazanç elde edileceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında ağacın altında durmak gayrimenkul işine girileceğine ve uzun bir zamandan beri hayal edilen şeylere kısa sürede kavuşulacağına, borçların kısa bir zaman içinde kapanacağına, iş hayatında uğranılan zararların sevilen kişilerin araya girmesi sayesinde telafi edileceğine yorulmaktadır.

Kahve falında kızıl ağaç görmek kendisini iyi hissetmeyeceğine, bu nedenle başarısının, enerjisinin ve verimliliğinin düşeceğine bu durumun çalışma hayatına olumsuz şekilde yansıyacağına, buna rağmen işlerinin düzelmeyeceğine inanılır.

Kahve falında ağaçta mahsur kalmak değer verdiğiniz birine karşı olan hislerinizin git gide kaybolmasına, asla harama el uzatmayacağı gibi, çevresindeki kimseleri de yanlış hareketlerinden ötürü uyararak onlara da iyiliklerde bulunacağına işarettir.

Kahve falında ağaçta muhabbet kuşu görmek yaşanan kötü olayların çok yakın bir zaman içinde düzeleceğine, eline geçen fırsatların yeni yollar açması sayesinde maddi ve manevi durumunun gün geçtikçe daha iyi bir hale geleceğine inanılır.