Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında ön diş sökmek

Kahve falında ön diş sökmek karşısına aradığı özelliklerde birinin çıkacağına, en güzelini ve en fazlasını nasip edeceğine, eş, dost ya da akrabalarından gelecek olan yardımların herhangi bir şekilde fayda sağlamayacağına, verdiği emeklerin boşa gideceğine, annesinin ve babasının ettiği dualarla sırtının yere gelmeyeceğine, yaşama duyulan sevincin giderek azalmasına ve kişinin sorunlarını kafasına fazlaca takması nedeniyle yaptığı hiçbir şeyden zevk almayacağına, sevdiği kişilerin sırt çevireceğine, yaşanan rahatsızlıkların son bulacağına, aile bireyleri arasında büyük bir işbirliği yapılacağına ve alınan borçların kısa sürede bitirileceğine, uzun zaman önce yapılmış olan bir ortaklığın büyük sorunlar yaratacağına rivayet eder.

Kahve falında ön diş sökmek gördüyseniz:

  • Bir iş birliği ya da ortaklık istenilen ekstrayı getirebilir.

Kahve falında ön diş sökmek ferahlayacağına, eşsiz fırsatlar elde edeceğine, uzun süre bu olayın etkisinden kurtulamayacağına işarettir.

Kahve falında ön dişini sökmek kırılacağına ve bazı kimseler nedeniyle hayal kırıklığına düşeceğine, ortak olarak çok büyük bir projeye gireceğine işaret etmektedir.

Kahve falında çürük diş sökmek hiç istemediği işlere gireceğine, hem de makamının ve itibarının yükseleceğine işaret eder.

Kahve falında birinin dişlerini sökmek maddi ve manevi olarak çok iyi bir noktaya geleceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının kuracağı ortaklıktaki bir kişinin vereceği destek ile ortadan kaldırılacağına, çok yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, yapılacak çalışmalar ile maddi ve manevi olarak yardıma muhtaç insanlara yardımcı olunacağına rivayet eder.

Kahve falında ağızdan diş sökmek yaşanan kıskançlığın açtığı sorunların düzeltileceğine, zararlı bir alışkanlığa başlanacağına, verilen bir karar doğrultusunda hareket edilmemesinden ötürü çok büyük bir zarara uğranacağına ve rakipleri sevindirecek bir duruma düşüleceğine delalet eder.

Kahve falında azı diş sökmek aydınlığa ve ferahlığa çıkacağına, kendi patronu olacağına delalet etmektedir.

Kahve falında alt diş sökmek hayal kırıklığı ve kalp kırıklığı yaşanacağına, bunalacağına, kendini eli kolu bağlı hissedeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında dişlerinin sökmek meslek hayatında istediği noktaya geleceğine, çaresiz hallere düşeceğine işaret etmektedir.