Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında nenemi görmek

Kahve falında nenemi görmek en fazla hayatını belli bir standartta sürdüreceğine, bazı kişilerin ortaya atacağı dedikodulara çeşitli şekillerde malzeme olunacağına, neredeyse herkes tarafından yalnız bırakılacağına, çok büyük üzüntüler ve stres yaşanan bir döneme girileceğine, en yakındaki insanların ihanetine uğramaya ve kendini toplumdan, sosyal ortamlardan soyutlamaya yorumlanan fal, yaşanacak olumsuzluklardan sonra kişinin tüm çevresini yeni baştan düzenleyeceğine, bazı kişileri ölene kadar hayatından çıkaracağına, yeni bir şehre yerleşileceğine, ev sahibi olacağına, esenlik bulup, mutlu olacağına, tatsız geçen bir dönemin düzeleceğine, saygı göreceği gibi, itibarıyla da sosyal hayatta isim yapacağına rivayet eder.

Kahve falında nenemi gördüyseniz:

  • Herhangi bir karar vermekten kaçınmalısınız.

Kahve falında nenemi görmek uzak bir akrabanın vereceği destekle rengarenk insanlarla dolu bir projeye gireceğine, hayırlı bir kısmet ile evlilik yoluna gireceğine, peşinden koştuğu bir işle ilgili olarak çok güzel gelişmeler yaşanacağına delalet eder.

Kahve falında nene hatunu görmek günlerin hiç olmadığı kadar hareketli ve heyecanlı geçeceğine, yüklü miktarda kazanç getireceğine delalet eder.

Kahve falında nene hatun görmek her türlü başarıyı elde edeceğine, işlerini evlatlarına veya çok güvendiği insanlara emanet ederek dinlenmek isteyeceğine rivayet eder.

Kahve falında ölen nenesini görmek çok büyük mutluluklar tadacağına, sevdikleri ile çok mutlu olacağına, iş hayatında çok hayırlı ve kazançlı bir konuma geleceğine, zor durumların yakın bir zamanda ortadan kaldırılacağına delalet etmektedir.