Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında boşa akan musluğu kapatmak

Kahve falında boşa akan musluğu kapatmak kendisinin bu duruma çok sinirlenip çok dertleneceğine, sıkıntıların azalacağına, hayatına huzurun ve mutluluğun daim olacağına, dinç kalacağına, dinamik olacağına ve hayatının da uzun süreceğine, faturalarını ödeyemez olacağına, kişinin başarısızlığa düşeceğine, ancak daha sonra işlerinin yakın zaman içinde eskisinden de daha iyiye gideceğine, kısa bir süre sonra tüm aile bireylerini çok büyük bir üzüntüye itecek bir haber alınacağına ve bu haberden sonra aile arasında daha büyük ve ateşli tartışmaların başgöstereceğine işarettir.

Kahve falında boşa akan musluğu kapatmak gördüyseniz:

  • Bazı kişilerin gereksiz müdahalelerinden kaçınmak için tam olarak hazır olana kadar beklemelisiniz.

Kahve falında boşa akan musluğu kapatmak sağlıkla ilgili bazı sorunların baş göstereceğine, anne ya da baba ile ters düşüleceğine, kısa süreli bir yolculuğun yaşanacak aksilikler yüzünden gereğinden fazla uzayacağına, hiçbir önemli ve ciddi sorunun kalmayacağına delalettir.

Kahve falında akan musluğu kapatmak sahip olunan zenginliğin elde gideceğine, huzurunun ve ağız tadının kaçacağına yorulmaktadır.

Kahve falında akan musluk kapatmak maddi durumunuz kötüyse kısmetlerinizin artacağına, karşısına çıkan fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine, çok iyi bir kariyere sahip olacağına işarettir.

Kahve falında musluktan akan suyu kapatmak verilen sadakalar sayesinde kazaların ve belaların atlatılacağına, fakir fukaraya edilen yardımların ardından bol bol hayır duası alınacağına, hayallerin gerçeğe dönüşeceğine, hayatına kolaylıkların, avantajların, önceliklerin ve ayrıcalıkların hükmedeceğine, maddi anlamda rahatının daimi olacağına alamet etmektedir.

Kahve falında akan musluk görmek verilen emeklerin boşa gideceğine, hayırsız kişilerle iş yapmak zorunda kalınacağına, sıkıntıların sevilen bir aile dostunun yardımı ile çözüme kavuşacağına delalet etmektedir.

Kahve falında muslukta akan su görmek sabırlı ve hırslı biri haline geleceğine, dileklerinin yerine geleceğine alamet etmektedir.

Kahve falında su akan musluk görmek deneyimleri ile yeni personellere yön vereceğine, çok büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında musluktan akan su görmek uzun yıllardan beri kurulan hayallerin bir türlü gerçekleşmeyeceğine, malların artacağına yorulmaktadır.