Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında gemiye binememek

Kahve falında gemiye binememek hiçbir eksiğinin kalmayacağına, kalabalık bir eğlence mekânında keyifli ve zevkli vakit geçireceğine, çocuklar gibi mutlu olacağına, dünya malı için hiçbir zaman itibarını zedeleyecek işlere girmeyeceğine, çok büyük üzüntü ve stres yaşasa bile yaptığı işte çok büyük başarı kazanacağına, insan içine çıkmak istemeyeceğine, zenginlik elde edeceğine, lüks içinde olacağına, kişisel kavgaların son bulacağına, olumlu ve hayırlı gelişmelerle karşılaşacağına işarettir.

Kahve falında gemiye binememek gördüyseniz:

  •  Bu anlamda seçeneklerinizin farkına varabilirsiniz.

Kahve falında gemi resmi yapmak kırgınların ve küskünlerin barışacağına, dertlerin kısa zamanda biteceğine, hasret içinde kalacağına delalet eder.

Kahve falında yanan gemiden kurtulmak maddi ve manevi sıkıntıların ortadan kaldırılacağına, dertlerin ilacının, yaraların merheminin bulunulacağına tabir olunur.

Kahve falında sevgiliyle gemide olmak dil eğitimi almak için yurt dışına gideceğine, uzun bir zaman maddi ve manevi sıkıntılar yaşanacağına, çok büyük zararlar edeceğine tabir olunur.

Kahve falında denizde bir sürü gemi görmek işlerinin günden güne azalacağına, tövbelerinin karşılık bulacağına ve içinin rahata ereceğine tabir olunur.

Kahve falında gemide yangın görmek kazançlı çalışmalar yapılacağına, projelerin ve çalışmaların çok ses getireceğine, düşmanlarından korkmak yerine, onları korkutmaya yönelik davranışları ve kendinden emin halleriyle hayatını istediği şekilde yöneteceğine inanılır.

Kahve falında gemiyle karada gitmek fal sahibinin çok zor ve kötü günler geçireceğine, işlerin devam edeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında denizde geminin içinde olmak evlilerin eşleri ile her günlerinin neşe ve keyif içinde geçeceğine, çok büyük mutluluklar yaşayacağına, eline geçen bütün işleri kara geçireceğine delalet etmektedir.

Kahve falında geminin güvertesinde olmak Bunun Sonucunda Da Pişman Olup, Tövbe Edeceğine, işlerinin gerileyeceğine, elinin sıkışacağına delalet eder.