Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında mavi su görmek

Kahve falında mavi su görmek sorunlarının ve sıkıntılarının bu kişi yüzünden gün geçtikçe daha artacağına, büyük maddi zararlara uğrayacağına ve sevdiği kişileri kaybetme pahasına da olsa bazı sorunlar yüzünden çeşitli tartışmalara gireceğine, sağlıklı bir ömür süreceğine, yakın bir zaman içinde çok hayırlı ve bütün hayatını baştan sona değiştirecek çeşitli adımlar atacağına, bir ortaklık kurulacağına, elinde bulunan imkânların pek hayırlı olmayacağına, hayırlı insanlar ile tanışılacağına ve engel olan insanlara rağmen mutlu bir hayat sürüleceğine, sahip olduğu işteki başarılarının kendisinde gurur ve özgüven duygularını yenileyeceğine, dostların kişiye verdiği öğütlerin kulak ardı edilmesinden ötürü istenilen hedeflere ulaşmakta zorluk çekileceğine, işlerindeki verimin ve bereketin düşeceğine alamet eder.

Kahve falında mavi su gördüyseniz:

  • Bazı konuları dikkatle takip etmeniz huzuru yakalamanızı sağlayabilir.

Kahve falında mavi su dolu havuz görmek ancak daha sonra bazı sorunlar yaşayacağına, bu sorunların eş, dost ya da akrabalardan birinin vereceği destek sayesinde çözüleceğine, iş konusunda uzun süren tartışmaların sona ereceğine delalet etmektedir.

Kahve falında mavi berrak su görmek daha fazla kazanç sağlayacak bir işe girileceğine ve çok hayırlı bir kısmet ile tanışılacağına, sıkıntılara karşı borç bulunamadığı için zararın daha da büyüyeceğine delalet eder.

Kahve falında mavi sular görmek büyük kazançlar elde edeceği bir çalışma gerçekleştireceğine, mutluluğundan olacağına alamet eder.

Kahve falında mavi su görmek yardım edebileceği kurumlar ile irtibata geçeceğine elinden gereken her şey ile yardım edeceğine, çok hayırlı adımlar atarak daha iyi ve rahat bir hayata kavuşacağına, aile bireyleri ya da bazı akrabalar ile kurulan ortaklık ve yapılan işbirliği sayesinde çok büyük kazançlar elde edileceğine yorulur.

Kahve falında mavi suya düşmek istenen her şeye sahip olunacağına, kişinin bu sürüncemeden ötürü canının sıkılacağına rivayet eder.

Kahve falında mavi suya girmek çok hayırlı kişiler ile çeşitli ortaklıklar kurup çok zengin olunacağına, büyük takdir toplanacağına alamet eder.

Kahve falında koyu mavi su görmek evinin düzenini, çocuklarının geleceğini daha rahat hale getireceğine, sevimsiz bir kişi ile iş yapmak zorunda kalınacağına delalet etmektedir.

Kahve falında mavi su deniz görmek dini bütün bir eşe sahip olacağına, çok üzücü ve sıkıntı verici olayların gerçekleşeceğine ve maddi zararlara uğranacağına inanılır.