Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında eşofman görmek

Kahve falında eşofman görmek sıkıntılardan ve sorunlardan uzak olacağına, işinde istediği başarıyı elde edeceğine, iş hayatında çok büyük zararlara uğrayacağına, zaferler kazanacağına, yakın bir zaman içinde ortaya çıkan bereketsizlik ile başa çıkmak zorunda kalacağına, rahatlığa ereceğine, maddi anlamda güçleneceği kadar manevi anlamda da ağız tadına ve keyfe kavuşacağına, hayırlı ve güzel olaylar yaşayacağına alamet eder.

Kahve falında eşofman gördüyseniz:

  • Belli konuların sonlandırılması ya da sonuçlandırılması gerekiyor ki, yeni başlangıçlar yapılabilsin.

Kahve falında yırtık eşofman görmek maddi olarak çok kötü bir durumda olduğu bir dönemi kapatacağına, maddi imkânlarının azalacağına, bunalımlı günler geçirileceğine yorulur.

Kahve falında yeni eşofman giymek işlerinin ters gideceğine, çok zor durumlara düşeceğine, attığı her adımda zarara uğrayacağına, ruhunun ve bedenin iyileşeceğine, kendisinin de dinde ve ahlakta çok daha olgunlaşacağına yorulmaktadır.

Kahve falında beyaz eşofman görmek üzüntülerinin yerini sevinçlerin alacağına, anılar arasında bir yolculuğa çıkacağına alamet eder.

Kahve falında eşofman görmek zamanının çoğunu kendisi için çok değerli olan ailesine ayıracağına ve rahata edeceği bir döneme gireceğine, borçlarının çoğalacağına işaret etmektedir.

Kahve falında kırmızı eşofman görmek iş konusunda atak yapmak için şartların uygun olmadığına, ortaklıklarda tartışmaların yaşanacağına, zengin olacağı ve istediği gibi yaşayacağı bir döneme gireceğine yorulur.

Kahve falında mavi eşofman giymek helal ekmek yiyeceğine, bir uzman kontrolünde spora başlanacağına işaret eder.

Kahve falında siyah eşofman görmek işlerinin çok açılacağına, işinde tek adam (kadın) durumuna geleceğine alamet eder.

Kahve falında mavi eşofman görmek bunun için malından ve parasından vazgeçmeyi dahi göze alacağına, hayattan alınan zevkin daha da artacağına işarettir.