Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında birinin beyaz giydiğini görmek

Kahve falında birinin beyaz giydiğini görmek çok büyük başarı kazanacağına, kısa süre içinde yüksek bir mevkiye terfi edeceğine, sorun yaratan olayların çözüme kavuşacağına, terslik yaşayacağına, başkalarının malına göz dikeceğine, borçlarını ödemediği için haciz problemleriyle karşılaşacağına, yaşanan olaylardan ötürü insanlara kırılacağına, mal ve varlık sahibi olacağına, gerçekleştiren çalışmaların yeterli verimi sağlayacağına, geçmişte kalmış bir sorunla tekrar muhatap olunacağına tabir olunur.

Kahve falında birinin beyaz giydiğini gördüyseniz:

  • Diğerlerine yardım ederken farklı düşünmeniz gerekiyor.

Kahve falında beyaz tül elbise giymek hayal kırıklığına, pişmanlık duyulan hataların düzeltileceğine işaret eder.

Kahve falında beyaz kumaş pantolon giymek yaşayacağı tatsız ama önemsiz bir olayla karşı karşıya kalacağına, doğru olduğu düşünülen ve sonrasında da doğru olduğu görülen bir karar verileceğine, işle ilgili büyük bir gelişme yaşanacağına delalettir.

Kahve falında beyaz dantelli elbise giymek dine ve Allah’a yakınlaşacağına, haktan gelen her türlü sıkıntıya ve zorluğa göğüs germeyi de bileceğine, aile ve iş yaşantısıyla ilgili sıkıntılı bir sürecin başlayacağına delalet etmektedir.

Kahve falında beyaz ayakkabı giymek iş hayatında da çok zorluklar yaşanmasına sebep olacağına, elindeki birikimleri değerlendirip yeni bir ev satın alacağına rivayet eder.

Kahve falında beyaz patik giymek gerek maddi gerek de manevi anlamda mutluluğu yakalayacağına, kayıtsız kalınamayacak kadar iyi ve kazançlı bir teklif alınacağına, tartışmaların sona ereceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında beyaz ceket giymek başarısız olacağına, kötü günler geçireceğine, güzel huylarının değişeceğine, gözünü bürüyen para hırsı nedeniyle iyi niyetlerinin bozulacağına işaret eder.

Kahve falında yeşil beyaz elbise giymek büyük boyutta bir maddi zararla uğraşmak zorunda kalınacağına ve eldeki paranın deyim yerindeyse suyunu çekeceğine, umutlarının kırılacağına, zamanının boşa gideceğine yorulur.

Kahve falında birinin beyaz çorap giydiğini görmek iyiliklere ve hayırlara götürecek doğru kapılara ulaşacağına, maddi durum kötü ise zengin olunacağına rivayet eder.