Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında bodrum görmek

Kahve falında bodrum görmek toplumun din otoriterlerinden kabul ettiği kimse haline geleceğine, yaşadığı büyük üzüntülerden ferahlığa çıkacağına, yüklü miktarda paralar ve çok büyük başarılar kazanacağına, işine olan bağlılığının zarar göreceğine, ofisteki ağız tadının kaçacağına, başarıların çok kısa bir sürede fal sahibinin kapısını çalacağına, mesleki başarı yakalamak adına pek çok kursa katılacağına, dil eğitimi almak için yurt dışına gideceğine, bir sebeple çok büyük sorunlar yaşayacağına, masrafların bu dönemde artış göstereceğine alamet etmektedir.

Kahve falında bodrum gördüyseniz:

  • Sevdiğinizle ilgili haberler karşısında düşüncelerinizde değişiklik meydana gelebilir.

Kahve falında bodrum ev görmek maddi sıkıntılardan kurtulup, bolluk ve bereket içinde bir hayat süreceğine, sağlık sorunlarının kısa süre içinde tedavi edileceğine, anlaşmazlıkların ortadan kalkacağına yorulmaktadır.

Kahve falında bodrum katına inmek içinizde bir yerlerde bazı şeylerin bittiğine, çekilen yükün hafifleyeceğine, kazancın artacağına tabir olunur.

Kahve falında bodruma inmek kendisini çok daha rahat bir dönemde bulacağına, eline hayırlı kazançların geçeceğine, çok iyi bir duruma geleceğine ve daha güzel günler görerek mutlu ve huzurlu olacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında bodrum kata inmek işlerini ve hayatını alt üst edeceğine, yaşadığı aksiliklerin ortadan kalkacağına, gücünün, kudretinin yerine geleceğine delalet eder.

Kahve falında bodrum katta oturmak güç kaybedeceğine, borçlarının kendisini çok aşacağına, çok güzel bir mevkiye geleceğine, sorunlarının Allah’ın izni ile ortadan kalkacağına alamet etmektedir.

Kahve falında evin bodrumunu görmek daha önce düştüğü yanlışlara yeniden düşmeyeceğine, sıkıntılarından kurtulup huzura kavuşacağına işaret etmektedir.

Kahve falında bodrumda fare görmek hem çok mutlu olacağına hem de etrafındaki insanları çok mutlu edeceğine, sıkıntısız, dertsiz ve tasasız bir döneme girileceğine, işlerin açılacağına yorulmaktadır.

Kahve falında bodruma gitmek bunun da kendisine hem özgüven hem de bolluk ve bereket getireceğine, uyumsuz bir kişi ile kurulan bir ortaklık yüzünden gereksiz bir stres altına girileceğine ve üzüntü durulacağına yorulur.