Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında deniz ve yengeç görmek

Kahve falında deniz ve yengeç görmek yaşayacağı her güzellik için Allah’a şükran borçlu olacağına, dertlerinin bir kalemde silinip gideceğine ve uzun zamandan beri kafasına taktığı konuların çok yakın bir zaman içerisinde kendiliğinden ortadan kalkarak sorun olmaktan çıkacağına, platonik olarak başlayan bir ilişkinin ilgi duyulan kişiye açılma sayesinde iki kişilik bir hal alacağına, karanlıkların aydınlanacağına ve depresif bir kişilik sergileyen bir akrabanın düzeleceğine, kırgınlık yaşanan bir kişi ile aradaki buzların eritileceğine, atılacak adımlar sayesinde iş sahibi olunacağına, kişinin tüm hayatının değişeceğine, fakir ve güçten düşmüş bir kimse olacağına, eline geçen bütün fırsatları çok iyi değerlendireceğine, kendisi ile baş başa kalacağına, daha çok kazanmaya başlayacağına rivayet eder.

Kahve falında deniz ve yengeç gördüyseniz:

  • Çevrenizdeki insanlarla daha iyi geçinmek için kendinizi fazla zorlamak durumunda kalabilirsiniz.

Kahve falında deniz yengeci görmek varolan çalışmaların daha iyi bir hale getirileceğine, endişe duyulan konularda rahatlığa çıkılacağına, eşinin ve çocuklarının kendisine saygı ve sevgi göstereceğine, kazancının ve rızkının da garanti olacağına alamet etmektedir.

Kahve falında denizin içinde yengeç görmek yeni gelir kaynakları keşfedeceğine, sıkıntıların bir anda biteceğine, elde bulunan malvarlığının daha da artacağına işaret eder.

Kahve falında denizde yengeç görmek ancak bu durumların kısa bir süre içinde atlatılacağına, uzun zamandan beri görüşülemeyen bir akraba ile karşılaşılacağına ve bir aile yemeğine katılıp çok güzel zaman geçirileceğine işaret eder.

Kahve falında deniz ve yengeç görmek kendisiyle ilgili olmayan işlerin kendisine mal edilmesine ve bu nedenle de çok gergin günler geçireceğine, yakın bir kişinin kendisine duyulan güveni suistimal edeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında konuşan yengeç görmek çok büyük bir baskı altına gireceğine, her zaman çok mutlu olacağına ve rahat edeceğine rivayet eder.

Kahve falında yengeç yakalamak sıkıntıların son bulacağına, geçmişten gelen yükleri, sorunları omuzundan atarak hafifleyeceğine delalettir.

Kahve falında sarı yengeç görmek hayallerinin ve emeklerinin boşa gitmeyeceğine, rahata ereceğine ve maddi olarak da güç kazanacağına rivayet eder.

Kahve falında yengeç ısırmak çok büyük ve hayırlı kazanç getirecek çalışmalar gerçekleştireceğine, insanların hayran kalacağı işler ortaya koyacağına, ağız tadına ve keyfe kavuşacağına işarettir.