Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında domates görmek

Kahve falında domates görmek ağrı ve sancılarından kurtulacağına, çok büyük bir mutluluk yaşayacağına, bu durum sayesinde iş hayatının da düzene gireceğine, yüzünün her daim güleceğine, sıkıntılarının yakın bir zaman içinde sona ereceğine, çok daha geniş bir kitleye yayılmak için pek tanımadığı kişiler ile çok büyük iş ortaklığı kuracağına ve bu ortaklıktan çok büyük kazançlar elde edeceğine, işlerini çok iyi bir şekilde idare ederek yakın bir zamanda kendi işini kuracağına, çok büyük ve başarılı birkaç hamle ile çok daha hayırlı bir yola gireceğine, maddi ve manevi olarak epey gelişme yaşanacağına alamet eder.

Kahve falında domates gördüyseniz:

  • Tarafsızlığınızı yitirmeyin.

Kahve falında domates dağıtmak sosyal hayatta falı kapatan kişinin içine düştüğü karamsarlığın ve korkunun atlatılacağına, maddi durumda meydana gelen sorunların düzeleceğine, büyük maddi ve manevi zararlara uğrayacağına ve bu zararları ortadan kaldırmak için uğraş vereceğine yorulmaktadır.

Kahve falında domates ezdiğini görmek üzüleceğine ve pişman olacağına, yapılacak olan birş seyahatinin iptal edileceğine, yapılmak üzere olan bir anlaşmanın taraflardan birinin itiraz etmesiyle askıya alınacağına alamet etmektedir.

Kahve falında ölüye domates vermek daha sonra hayırlı işlere gireceğine, zor günlerin geride kalacağına ve endişelerin biteceğine işaret eder.

Kahve falında domates ve soğan görmek güzel fırsatların ele geçirileceğine, uzun zamandan beri istenen hedeflerin ve amaçların gerçekleşeceğine, kazançlı işler yapılacağına, dertlerin biteceğine, yapılan işte uğranıla zararların telafi edileceğine, ters giden işlerin edilecek dualar sayesinde yoluna gireceğine, iş hayatında terfi alınacağına işaret eder.

Kahve falında domates hurması yemek aileyi kötüleyeceklerine, aile bireyleri hakkında dedikodular çıkaracaklarına,  zor zamanlar geçirmelerine sebep olacaklarına ve çok büyük tartışmaların ve kavgaların yaşanacağına, hayırlı ve kazançlı bir yola girileceğine delalet eder.

Kahve falında kıpkırmızı domates görmek itibarını zedeleyeceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından yakın zamanda kurtulacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında dilimlenmiş domates yemek işlerinin rast gideceğine, yaşanan rahatsızlıkların son bulacağına, iş konusunda da yüzünün gülmeyeceğine rivayet eder.

Kahve falında ekili domates görmek uzun yıllar yaşayacağına, üzücü durumların kişiyi yıpratmasına izin vermeden yok edileceğine inanılır.