Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kuru et görmek

Kahve falında kuru et görmek çok rahat ve huzurlu bir döneme gireceğine, karşısında insanların düğme ilikleyecek konuma geleceğine, saygınlık kazanacağına, iş hayatının günden güne kötü bir hale geleceğine, yaşadığı zor günlerin biteceğine, sorunların en kısa zamanda sona ereceğine, eline geçecek muhteşem fırsatları iyi kullanamayacağına ve bir daha da bu fırsatları hayatı boyunca elde edemeyeceğine, şansa, fal sahibinin güzel yarınlara olan inancının da gerçeğe dönüşeceğine tabir olunur.

Kahve falında kuru et gördüyseniz:

  • Dürüstlük ilişkilerinizde önem kazanıyor.

Kahve falında etli kuru fasulye yemek kuracağı ortaklıklar ve eline geçen fırsatlar sayesinde işyerinde çok iyi bir mevkiye geleceğine ve müjdeli haberler alacağına, sevilen kişilerle birlikte çalışılacağına yorulmaktadır.

Kahve falında kuru et görmek ailesinin de aynı ferah koşullara sahip olacağına, çok daha büyük bir atılım yapılması amacı ile çok daha fazla ve daha verimli çalışmalara girileceğine delalettir.

Kahve falında kuru et yemek asosyal bir insan haline geleceğine, sıkıntıların ve sorunların daha da artacağına yorulmaktadır.

Kahve falında etli kuru fasulye görmek gerçekleştirilen bir proje sayesinde çok yakında epey kazanç elde edileceğine, insanların takdirine mazhar olacağına, sıkıntıları ve sorunları hızlı bir şekilde aşacağına, zor bir işin altından sabrı sayesinde çıkacağına, yeni bir eve sahip olacağına ve bol kazançlı bir işe gireceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında etli kuru fasulye pişirmek önünü göremez olacağına, yıllar boyunca bolluk ve bereket içinde yaşanacağına, sorunların yakında son bulacağına, iş hayatı ile ilgili olarak atılan adımların başka kişilerin dikkatini çekeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında etli kuru fasulye yemeği görmek yaşanan memnuniyetsizliğin bir süre daha devam edeceğine, hem tecrübe hem de sermaye kazanacağına yorulmaktadır.

Kahve falında çuvalla kuru üzüm görmek çok mutlu günler geçireceğine, elindeki imkanları en iyi şekilde değerlendirmesi sayesinde çok iyi yerlere geleceğine yorulur.

Kahve falında kuru badem içi görmek uzun bir zamandan beri yaşadığı sıkıntıların ve sorunların yakın bir zaman içinde son bulacağına, içinde bulunan korkunun ve üzüntünün yerini mutluluğa bırakacağına ve çok hayırlı günler görüleceğine, amaçlarına ve hedeflerine kavuşmak için engel tanımayacağına, mücadeleden vazgeçmeyeceğine yorulmaktadır.