Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında bir yere davet edilmemek

Kahve falında bir yere davet edilmemek yollarının açılacağına, yeni denemelerde bulunacağına, tüm sıkıntıların ve sorunların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, rahat edileceğine, kendini kötü ve moralsiz hissedeceğine bu durumun da yüzünün asılmasına neden olacağına, zor durumların yakın bir zamanda ortadan kaldırılacağına, kişisel konularda da yeteneklerinin üzerine gideceğine, dualarının ve dileklerinin gerçekleşeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında bir yere davet edilmemek gördüyseniz:

  • Bazı etkinlikler konusunda ailenizden alabileceğiniz kısıtlamalar sizi sıkabilir.

Kahve falında bir yere davet edilmemek karşısına çıkan olaylardan ötürü çok üzüleceğine, saygınlığa işarettir.

Kahve falında bir yere davet edilmek yakın bir zaman içinde çok sorun yaratan bir konuyu çözüme kavuşturacağına ve sevdiği bazı kişileri yeni gireceği işe birlikte girme konusunda ikna edeceğine, kişinin eşi ile yataklarını ayıracak kadar büyük sorunlar yaşayacağına işaret eder.

Kahve falında kabeye davet edilmek sağlıklı ve refah içinde bir hayat süreceğine, zor ve kötü günler geçireceğine inanılır.

Kahve falında dansa davet edilmek çok büyük bir aşk yaşanacağına, hayırlı biri ile mutlu bir evlilik yapacağına delalet etmektedir.

Kahve falında partiye davet edilmek iş hayatında yeni kapılar açılacağına, borçlarının ödeneceğine, gelirinin sürekli olacağına tabir olunur.

Kahve falında namaza davet edilmek sosyal hayatında da mutlu olacağına, hayırlı bir yuva kurulacağına tabir olunur.

Kahve falında kahvaltıya davet edilmek daha kolay bir hayata kavuşacağına, problemleri teker teker çözeceğine delalettir.

Kahve falında akşam yemeğine davet edilmek sevdiği kişilerden alacağı yardım sayesinde sorunlarından kurtulacağına, işlerinin çok hayırlı bir şekilde ilerleyeceğine, fırsatları önceden görüp kişinin geleceği için çok doğru yatırımlar yapacağına işaret etmektedir.