Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında bayanla yatmak

Kahve falında bayanla yatmak konforunun ve keyfinin yerinde olacağına, yaptığı işlerden çok para kazanacağına, aile bireyleri arasında varolan tartışmaların sona ereceğine, verilen emeklerin hayal edilen başarıyı getirmeyeceğine, girilen bir yolda çok doğru bir noktaya girileceğine, ihtiyaçlarını kolaylıkla gidereceğine, onunla ağız tadını, muhabbeti, uyumu, anlayışı, karşılıklı duygu ve düşünceleri yakalayacağına, fal sahibinin mutluluğunun yüzünden okunur olacağına, bir konu hakkında süren endişeli bekleyişin son bulacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında bayanla yatmak gördüyseniz:

  • Sizden çok fazla şey bekleyen kişiler olabilir ya da söz vermeniz durumunda daha da fazla şey yüklenebilirsiniz.

Kahve falında bayanla yatmak uzun bir süreden beri düşünülen bir çalışmaya girileceğine, eski konuların tekrardan gündeme geleceğine alamet eder.

Kahve falında bir bayanla yatmak kötü kimselerin şerrine uğrayacağına, bilgi sahibi biri olarak kariyer yapılacağına delalet eder.

Kahve falında bayan bayana yatmak parasızlık ve geçim derdi olmadan yaşayacağına, ne yapılırsa yapılsın işin başında durulmadığı için bir türlü sonuç vermeyeceğine delalettir.

Kahve falında bir bayanla kucaklaşmak keyfinin hem de sağlığının yerinde olacağına, işlerin artacağına, gelirinde alım gücünün artmasını sağlayacak kadar yükselme meydana geleceğine delalettir.

Kahve falında siyah bayan ayakkabısı görmek onlar sayesinde kalkınacağına, ilerleyeceğine, sevdiği kişilerle büyük mutluluklar yaşayacağına, sıkıntılarının ve üzüntülerinin sona ereceğine alamet eder.

Kahve falında kalabalık bayan görmek işlerinin kendisini çok mutlu edecek şekilde iyiye gideceğine, zararlı kişiler ile muhatap olmak zorunda kalınacağına inanılır.

Kahve falında bayanla tokalaşmak ailesini ve kendisini korumak için her zamankinden daha dikkatli olacağına, uzun zamandan beri hayalini kurduğu her şeyi gerçekleştireceğine alamet etmektedir.

Kahve falında bayan melek görmek dikilen fidanların yakın zamanda meyve vermeye başlayacağına, kurulacak bir ortaklık sayesinde büyük başarılara imza atılacağına ve hayırlı bir kısmetle tanışıp dünyaevine girileceğine, aile içindeki huzurun kaçacağına delalet etmektedir.