Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında bir sürü insanın öldüğünü görmek

Kahve falında bir sürü insanın öldüğünü görmek heyecan yaratacak olaylar yaşanacağına, üzüntü duyulmasına sebep olan durumların ortadan kalkacağına ve düşmanlık yapanların kendi dertlerine düşeceğine, eşler arasında büyük tartışmalar yaşanacağına ancak daha sonra sağduyulu davranılması ve daha sabırlı olunması sayesinde her şeyin yoluna gireceğine, sözünün ise herkes tarafından dinleneceğine, hayırlı ve güzel işlere imza atacağına, rızkında ve malından olacağına, işyerini kapatacağına, müjdeli haberler alacağına, olumlu, güzel ve sürpriz gelişmelerle karşılaşacağına, rahat edeceğine tabir olunur.

Kahve falında bir sürü insanın öldüğünü gördüyseniz:

  • Bazı konularda bazı değişiklikler yapılması gerektiğini düşünüyorsanız, diğerlerinin değil, kendi eksiklikleriniz üzerine düşünmelisiniz.

Kahve falında bir sürü insan öldürmek hayırlı bir işe adım atılacağına, gireceği işlerde başarının uzak olmayacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında bir sürü insanın öldüğünü görmek büyük başarılar kazandığı ortaklıklardan birinde hiç istemediği halde bir kırılma yaşayacağına, hayattan maksimum düzeyde zevk alınacağına delalet eder.

Kahve falında sürünen insan görmek bazı meselelere aşırı şüpheci yaklaşacağına, elinde avucunda kalan bir miktar para ile yeni bir işe gireceğine işarettir.

Kahve falında bir sürü ölü insan görmek zarar gören insanlara yardım edeceğine, sürekli koşturmasına sabırla ve azimle çalışmasına rağmen çok fazla ileri gidemeyeceğine delalet eder.

Kahve falında bir sürü insan görmek çalışmalarının ve projelerinin de daha çok insana ulaşacağına, ticaretinin hızlanacağına, rızkının genişleyeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında koyun sürüsünün öldüğünü görmek büyük miktarda ve helal paralar kazanacağına, küs olduğu kişilerle barışacağına delalet etmektedir.

Kahve falında bir sürü böcek öldürmek kişinin başarıdan başarıya koşacağına, kalp kırmaya işaret etmektedir.

Kahve falında böcek sürüsü öldürmek eline güzel fırsatların geçeceğine ve hiçbir eksiğinin ve derdinin de kalmayacağına, sıkıntıların kısa zamanda çözüme kavuşacağına rivayet eder.