Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında bir fırsatı kaçırmak

Kahve falında bir fırsatı kaçırmak bir türlü işin içinden sıyrılamayıp sinirden gözyaşı dökeceğine, deyim yerindeyse kıpır kıpır olacağına, onları hoşnut edecek bir evlat olarak vazifelerini her daim tam olarak yerine getireceğine, sorunlarından kısa süre içinde kurtulacağına, yeni ve daha güzel bir hayata sahip olacağına, düzenli bir işe kavuşulacağına, dertlerin bir anda sona ereceğine, ailesini utandırmayacağına, bir sebeple işlerini daha kontrollü ve getireceği ve götüreceği şeyleri hesaplayarak gerçekleştireceğine, rakiplerin kurduğu bir tuzak yüzünden maddi zararlara uğranacağına, iş hayatında yaşanan bazı kayıplar yüzünden sahip olunan mevkinin kaybedileceğine, mutluluk ve başarı getireceğine rivayet eder.

Kahve falında bir fırsatı kaçırmak gördüyseniz:

  • Kişisel yeteneklerinize öncelik tanımaya çalışın.

Kahve falında bir fırsatı kaçırmak müjdeli haberler alacağına, hayallerine, arzularına, hedeflerine kavuşacağına, muradına ereceğine, kazancın gittikçe artacağına, maddi açıdan çok iyi bir seviyeye gelineceğine delalet eder.

Kahve falında fırsat kaçırmak işlerinde karşılaştığı sorunları çok hızlı bir şekilde çözeceğine, makam, söz ve yetki sahibi olacağına, ticarette büyük atılımlar yapacağına ve geleceğini sağlam temeller üzerine kurma fırsatı elde edeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında kaçırılıp evlenmek çok büyük kazanç elde edileceğine, işinde istediği başarıyı elde edeceğine alamet eder.

Kahve falında kaçan muhabbet kuşunu yakalamak ters giden işlerin düzeleceğine ve ferahlığa çıkılacağına, gelirinin düşeceğine tabir olunur.

Kahve falında yılanın kaçtığını görmek aile büyüklerinden birinin kaybedileceğine, bolluk ve bereket içinde bir hayat yaşanacağına delalet etmektedir.

Kahve falında bir kızı kaçırmak isyan etmesine, ağlamasına ya da dövünmesine neden olacak büyük ve çözümsüz problemler yaşamayacağına, bilakis yakın zamanda tanışacağı kişilerden hayır göreceğine, iş hayatında maddi zarara uğranacağına, sakınılan bir şeye nazar değeceğine alamet eder.

Kahve falında bineceği uçağı kaçırmak fal sahibinin işe girmesi ile birlikte çok rahat edeceğine, sorunlarından kurtulacağına, sağlığını geri kazanacağına yorulmaktadır.

Kahve falında vasıta kaçırmak karşısına çıkan fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine, fal sahibinin istediği gibi bir işe kavuşacağına ve sorunlarının üstesinden hızlı bir şekilde geleceğine alamet eder.