Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında bi erkekle dudaktan öpüşmek

Kahve falında bi erkekle dudaktan öpüşmek iş sahipleri tarafından büyük ilgi göreceğine bu sayede de iş üstüne iş teklifi alacağına, sorunların biteceğine, meslek hayatında başarı ve zafer elde edeceğine, zaman içinde daha hayırlı ve daha güzel bir mevkiye geleceğine, iş hayatının güzel gidişatının aile hayatına da yansıyacağına, kalp kırıklıkları nedeniyle araları açılan çiftlerin sorunlarını karşılıklı konuşarak halletme yoluna gideceklerine, fal sahibinin anlayışlı ve hoşgörülü biri olmak için çaba göstereceğine, maneviyatın da zenginleşeceğine, kendisini üzen bazı kişileri hayatından çıkararak daha rahat bir şekilde hareket etmeye başlayacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında bi erkekle dudaktan öpüşmek gördüyseniz:

  • Aşk hayatınız ya da sevgi temalı ilişkiler stresi azaltabilir.

Kahve falında erkekle dudaktan öpüşmek yaptığı çalışmalar ile adından sıkça söz ettireceğine, hayallerini gerçeğe dönüştüreceğine, kısmetinin ve talihinin açılacağına, ne yöne gideceğine işaret eder.

Kahve falında bir erkekle dudaktan öpüştüğünü görmek geç de olsa arzu ettiği mutluluğu yakalayacağına, hayat içinde istediği ve hayalini kurduğu herşeye kavuşacağına ve daha önce birçok kez girmek istediği bir işe şartların uygun bir hale gelmesi ile çok zahmet çekmeden gireceğine alamet eder.

Kahve falında bir erkek tarafından dudaktan öpüldüğünü görmek hiç aklına gelmeyen durumlara düşeceğine, yaşanan sıkıntıların ve borçların biteceğine, üzüntülerin son bulacağına delalet eder.

Kahve falında bir erkekle dudaktan öpüşmek bazı araştırmalar yapılıp sorunun kaynağının bulunacağına, hemen ardından yeni bir kararla birlikte işlerin yoluna gireceğine, aile hayatında çok güzel haberler alacağına, yapılacak olan bir çalışmanın büyük ses getireceğine yorulmaktadır.

Kahve falında erkek erkeğe dudaktan öpüşmek şans ve kısmet elde edeceğine, gönül işlerinden yana umduğu ile karşılaşamayacağına alamet etmektedir.

Kahve falında erkekle dudaktan öpmek sürekli bazı aksiliklerle karşılaşılacağına, sıkıntılı ve sorunlu bir döneme girileceğine, zorlukların ve sorunların aşılacağına, engellerin ortadan kalkacağına, falı kapatan kişinin güç, kudret sahibi olacağına, maddi olarak çok ileri düzeye geleceğine alamet etmektedir.

Kahve falında erkeğin dudağından öpmek bazı pişmanlıklar yaşayacağına, beklenmedik kapıların açılmasına yorulur.

Kahve falında erkeği dudağından öpmek mutsuz ve üzgün hissetmesine neden olacağına, maddi ve manevi açıdan çok iyi bir konuma geleceğine, yarıda kalan işlerini tamamlayacağına delalet eder.