Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında ateş içinde kalmak

Kahve falında ateş içinde kalmak çok uzaktaki bir kişiden yaptığı iş ile ilgili olarak çok sevindirici ve çok büyük başarılar kazandıracak haberler alacağına ve bu haberler sayesinde çok hayırlı kişiler ile tanışıp çok güzel yerlere geleceğine, işlerin çok büyük kazanç sağlayacağına, yaşanacak bir sağlık sorununun kısa süre içinde çözüme kavuşacağına ve ferah bir döneme girileceğine, ticari yönden atılacak adımların hayırlı olacağına, olumsuz şekilde etkilendiği olayları unutmaya başlayacağına, endişe duyulan bazı olaylar ile karşılaşılacağına, sorunları başarıyla çözmeye, ekmeğini daha kolay şekilde kazanacağına ve rahat edeceğine, çalışmaların çok büyük bir sorunun kapısını açacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında ateş içinde kalmak gördüyseniz:

  • Otorite konumundaki kişilerle tartışmalı ortamlara girmekten kaçınmalısınız.

Kahve falında ateş içinde kalmak günlerin kâbusa döneceğine ve tüm keyfin kaçacağına, büyük çabalarla geldiği mevkiden gönderileceğine alamet etmektedir.

Kahve falında ateş içinde kaldığını görmek yaşayacağınız sıkıntıları kolay atlatacağınıza, emrinde insan çalıştıracağına inanılır.

Kahve falında ateşler içinde kalmak yaşamındaki engellerin kalkacağına, maddi yükümlülüklerinin hafifleyeceğine, uğursuzluklarla karşılaşacağına, hayal kırıklığına uğrayacağına, maddi anlamda zarar edeceğine delalet eder.

Kahve falında ateş ortasında kalmak büyük ses getirecek işlere girileceğine, hayal edilen şeylere kavuşulacağına, başarılı olacağına, yeteneklerini geliştirmenin yollarını bulacağına, ilerleyeceğine alamet eder.

Kahve falında ateş arasında kalmak sürpriz gelişmelerle karşılaşacağına, müjdeli haberler alacağına ve hayal olarak kalacağını sandığı planlarını gerçekleştireceğine, fal sahibinin yeni ve güzel olan hayır ve bereket kapılarının önünde açılacağına alamet eder.

Kahve falında iki ateş arasında kalmak zararların günden güne artacağına, talihe kızmak yerine her zaman ne yapabileceğine yorulur.

Kahve falında ateşte kalmak yaşam şartlarının iyileşeceğine, hastalıklarından kurtulacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında silahla ateş altında kalmak ailesinin geçimini sağlayamaz noktaya geleceğine, sevdiği kişilerden aldığı destek sayesinde kendisini biraz toparlayacağına alamet eder.