Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında sel geldiğini görmek

Kahve falında sel geldiğini görmek kendisini çok iyi yerlere getirecek ve büyük kazançlar sağlayacak kararlar vereceğine, çok başarılı olacağına, yalnız olmadığı için çok sevineceğine, daha dikkatli ve daha sabırlı olunacağına, endişe duyulan bir konuda çok iyi bir duruma geçileceğine, verimi ve başarıyı yakalayacağına, gözyaşını silmesine ve elinin de darlıktan kurtulmasına vesile olacağına, sorunlu bir ilişkiye başlanacağına, fal sahibinin şimdiye kadar hiç üzülmediği kadar üzüleceğine, karalar bağlayacağına, imkânların günden güne azalacağına delalet eder.

Kahve falında sel geldiğini gördüyseniz:

  • Eğlenceli planlar esnasında, teklifler alabilir, sizin için yararlı olabilecek kişilerle tanışabilir veya karşılaşabilirsiniz.

Kahve falında dağdan sel geldiğini görmek aile bireylerinden birisi ile herkesi şaşkına çevirecek bir işe gireceğine, sıkıntılarından ve üzüntülerden kurtularak huzur bulacağına delalet etmektedir.

Kahve falında selin geldiğini görmek çok büyük ve güzel atılımlar gerçekleştireceğine, sevilen bir kişi ile birlikte iş hayatına girileceğine işaret etmektedir.

Kahve falında sel geldiğini görmek dinin emirlerini hiçe sayacağına, işlerin çok iyi bir hale geleceğine tabir olunur.

Kahve falında selden eşya toplamak yakın zaman içinde çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, kısa bir zaman içinde çok zahmet çekmeden bütün hayallerine kavuşacağına yorulmaktadır.

Kahve falında sel altında kalmak hayallerin hayırlı bir şekilde gerçekleşeceğine, evlat sahibi olunacağına, karşılaşılan sorunlara karşı karar vermekte geç kalınacağına işarettir.

Kahve falında selde yürümek yeni bir araca sahip olunacağına, üzerinde baskı kurmak isteyen insanların varlığını fark edip önlem alacağına işarettir.

Kahve falında selden geçmek ardı ardına sıkıntıların baş göstereceğine, yapacağı her işin çok büyük ilgi toplayacağına, talihinin günden güne açılacağına ve çok daha iyi işlere gireceğine yorulur.

Kahve falında büyük sel görmek özellikle uzun zamanlar kişinin el açıp dua ettiği, olması için Allah’a yalvardığı bir işin gerçek olacağına, kısa zamanda çok büyük bir aşka yelken açacağına,  hayır duaları alacağına, rahat ve kazançlı bir işin başına geçeceğine yorulur.