Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında bayır görmek

Kahve falında bayır görmek güzel başlayan ve kazanç getiren bir çalışmanın kötü bir şekilde biteceğine, ömrünün de uzun olacağına, kendisini hiç olmadığı kadar sıkışmış hissedeceğine ve yoğun bir duygu seline kapılacağına, sahip olduklarından ve Allah’ın kendisine sunduklarından razı geleceğine, programların ve projelerin tutmayacağına, zinaya ve yasak olana uzak duracağına, gerçekleştireceği çalışmalarla adından sıkça söz ettireceğine, herkes tarafından sevilen ve sayılan bir kişi olacağına, mali sorunlarının çözüleceğine delalettir.

Kahve falında bayır gördüyseniz:

  • Hoşlanmayacağınız ya da en azından gereksiz göreceğiniz misafirleriniz olabilir veya dışarıda birilerini ağırlamak için aşırı masrafa girebilirsiniz.

Kahve falında bayır aşağı koşmak verilen emeklerin boşa çıkacağı bir döneme girileceğine, sevilen kişilerle araya kara kedi gireceğine, bazı sağlık sorunları yaşanacağına, güzel bir yola çıkılacağına rivayet eder.

Kahve falında bayır çıkmak ömrü boyunca rahat bir hayat süreceğine, çok güzel ve iyi insanlar ile çalışıp işlerinde büyük başarılar kazanacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında bayır görmek eşler arasına kara kedi gireceğine, huzurunun ve ağız tadının kaçacağına alamet etmektedir.

Kahve falında bayırdan aşağı inmek işlerin sevilen kişilerin vereceği destekle yoluna gireceğine, aile hayatında çok hayırlı haberler alacağına alamet eder.

Kahve falında arabayla bayır aşağı inmek aksine büyük zarar görülmesine sebep olacağına, keyifli günler geçireceğine rivayet eder.

Kahve falında bayıra çıkmak hem de başka insanlara ekmek kapısı aralayacağına, aldığı dualarla işlerinin de yolunda gideceğine, hastalıklarının biteceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında bayırdan aşağı koşmak iş hayatının bozulmasına sebep olan kişileri ve rakiplerini çok büyük bir bozguna uğratacağına, iş hayatında yaşadığı bütün sorunları aşacağına, uğradığı bütün zararları telafi edeceğine, kaybedilen malların ya da paranın yakın zamanda tekrar kazanılacağına delalet etmektedir.

Kahve falında bayır aşağı inmek elden arka arkaya paralar çıkacağına, masrafların bu dönemde artış göstereceğine, yakın bir zaman içinde hiç olmadığı kadar büyük sevinçler yaşayacağına delalet etmektedir.