Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında küçük sinekler görmek

Kahve falında küçük sinekler görmek gün geçtikçe iş hayatında daha büyük verim saplanacağına ve çok büyük kazançlar elde edileceğine, şansının açık olacağına, yarınlarının kazançlı ve mutlu geçeceğine, bir anda büyük fırsatlar elde edileceğine, büyük beklentilere girmeyerek, her zaman mutlu olabileceği deneyimler yaşayacağına, ailesini de mutlu edeceğine, zorluklarla geçen bir dönemin kısa süre içinde atlatılacağına, çoğu kez hızlı bir şekilde çözüleceğine, iyileşeceğine, hayatın şimdiye kadar bilmediği, görmediği ve yaşamadığı güzellikleri ile karşılaşacağına rivayet eder.

Kahve falında küçük sinekler gördüyseniz:

  • Bir konuda başarılı olabilirsiniz.

Kahve falında çok küçük sinek görmek sıkıntılı durumların üstesinden gelineceğine, herkesi hayran bırakacak bazı atılımlar yapacağına, rakiplerini çok kıskandıracak ilişkiler kurup işini farklı şekillerde büyüteceğine işaret etmektedir.

Kahve falında küçük sinekler görmek ailesinin çok seveceği hayırlı bir kısmet ile hayatını birleştireceğine, deyim yerindeyse arapsaçına döneceğine alamet etmektedir.

Kahve falında küçük sinek görmek iş hayatında ortaya koyacağı projeler sayesinde önünün açılacağına, hayırlı bir kısmetle yollarını birleştireceğine, bir sebeple maddi sıkıntıya düşeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında küçük sinek sürüsü görmek kurulu bir düzenin sağlanacağına, çok zor duruma düşüleceğine işaret eder.

Kahve falında küçük kara sinekler görmek büyük miktarda ve helal kazanç elde edileceğine, işlerin gün geçtikçe daha iyi bir hal alacağına, sağlık sorunlarının biteceğine, hayatında yeni başlangıçlar yapacağına inanılır.

Kahve falında küçük sinek öldürmek ailesi içinde yaşanan tartışmaların ve kavgaların sona ereceğine ve geç de olsa çok huzurlu ve rahat bir hayata geçiş yapılacağına, uzun zamandan beri taşınan umutların yaşanacak olaylar yüzünden yıkılacağına, yapılan hatalar yüzünden iflas edileceğine delalettir.

Kahve falında küçük kara sinek görmek bugüne kadar beklenen bir haberin gelmesiyle kişinin iştiraklerde, girişimlerde bulunacağına, zarafet ve incelik ile dolu bir hayat süreceğine delalet etmektedir.

Kahve falında ağzına sinek kaçmak sıkıntıya düşenlerin yanında olacağına, uzun zamandan beri hayalini kurduğu her şeyi gerçekleştireceğine ve çok daha iyi yerlere gelerek kendisi için çok daha fazla şans yaratacağına işarettir.